sobota, 16 grudnia 2017

H.M. Ward - Zranieni 2

Sidney i Peter

Czy ich miłość przetrwa konfrontację 

z trudną przeszłością ?
Powroty do domu wydają się łatwe. Jednak nie dla Sidney.

Jej matka umiera, a dziewczyna musi zmierzyć się z przeszłością i spojrzeć w oczy rodzinie, która pozostawiła ją samą w najtrudniejszym momencie jej życia. Nieświadomie Sidney w swoją przeszłość wciąga Petera. Wracają najgorsze wspomnienia, a jedyną osobą, która może uratować dziewczynę, jest Peter. Czeka go walka z jego własnymi demonami i z własną rodziną. Dla Sidney jest gotów oddać wszystko, ale czy zdoła jej wybaczyć?
Oto drugi tom historii Sidney i Petera, która zachwyciła setki tysięcy czytelniczek na całym świecie. Jeśli uwielbiasz opowieści o miłości, która nie mogła się wydarzyć, i o uczuciu, które zwycięży wszystko, ta książka jest dla Ciebie. Sprawi, że będziesz się śmiać przez łzy - i na pewno nie pozostawi Cię obojętną!


Kolejny tom bestsellerowej serii dla fanów New Adult !H.M. Ward pisze ciekawe , dobre powieści. Zranieni 2 właśnie do takich należy , jest to druga część serii . Cieszę się że miałam okazję przeczytać obie części i powiem wam że czekam cierpliwie na kolejną część.

Jest to powieść tajemnicza, ekscytująca, zaskakująca, wciągająca, powiem wam że można wymieniać tak długo i długo,  ale czy mam rację najlepiej przekonacie się sami  gdy sięgniecie po oba tomy. 
Powieść nie należy do długich, ale wciąga i to bardzo, najbardziej lubię gdy autor po przez swoją twórczość wciąga nas do powieści, gdy możemy poprzez czytanie  towarzyszyć głównym bohaterom, przeżywać to co oni, odczuwać to wszystko razem z nimi. To się udało. Zostałam tak zahipnotyzowana twórczością H.M. Ward że, weszłam w powieść i odczuwałam to co główni bohaterowie. 

Dlatego z przyjemnością wam polecam powieść Zranieni 2 jest to powieść, po którą naprawdę warto sięgać, warto sobie ją pożyczyć lub zakupić by mieć w swojej prywatnej biblioteczce. Przyznam się wam  że, chyba jeszcze raz po nią sięgnę lecz najpierw przypomnę  sobie pierwszy tom.

To jak sięgniesz po Zranieni 2 ?


Za możliwość przeczytania powieści dziękuję wydawnictwu Helion/Editio Red.


Iwona Walczak - Malinowa Trufla

 Czy coś osiągnę?

Nie wiem, spróbuje, odwrócę kolejną kartkę.

Już się tak nie boję.


Elżbieta od zawsze czuła, że żyje jedynie "dla kogoś", aby spełniać czyjeś potrzeby i wpasowywać cudzą wizję świata. Do jej codziennych smutków dokładają się nie tylko niedająca satysfakcji praca i problemy finansowe, ale również matka, o której miłość Elżbieta bezskutecznie walczy od dzieciństwa, oraz mąż, od lat nieprzejawiający chęci do pracy.Kto by powiedział, że ucieczkę od problemów i samotności rozpocznie  od przybrania apetycznego pseudonimu?  Może dzięki temu zrozumie, że to już najwyższa pora, aby wyrzucić ze swojego życia wszystkie "może", " jeśli", "wydaje mi się", "raczej", " właściwie" i "gdyby" a zamiast nich wprowadzić więcej "na pewno", "zdecydowanie" i "bez wątpienia"
Muszę się wam przyznać że, z twórczością Iwony Walczak jest to moje pierwsze spotkanie i jak najbardziej udane. Lubię czytać dobre powieści , pisane przez polskich autorów. Powieść Malinowa Trufla jest powieścią dość skomplikowaną, wzruszającą, tajmniczą, optymistyczną, dobrze się spędza czas przy niej. Powiem wam, że powieść mnie wciągneła i  ledwo otworzyłam powieść a już ją zamykałam na ostatniej stronie książki, szybko się czyta , wciąga od pierwszych stron. Cieszę się, że miałam okazję poznać twórczość Iwony Walczak oraz przeczytać tak dobrą powieść. Zawszę się, zastanawiam dlaczego tak rzadko sięgamy po powieści polskich pisarzy, dlaczego ludzie myślą że jak tylko dobre powieści to tylko zagranicznych pisarzy.  Lubię sięgać po polską literaturę, lubię poznawać nowych polskich autorów i ich twórczości i powiem wam że  mamy polskie powieści znakomite . 

Dlatego z przyjemnością polecam wam najnowszą powieść Iwony Walczak - Malinowa Trufla . 
                       Za możliwość przeczytania powieści dziękuję wydawnictwu Replika.

Whitney G. - Turbulencja

Weź mnie bez zastanowienia.


Pocałuj mnie mocniej.

Bierz mnie znowu i jeszcze raz.Cała nasza historia to taki banał...

Facet spotyka kobietę.

Facet flirtuje z kobietą.

Facet ląduje z kobietą w łóżku.

Nasza historia miała się zakończyć po kilku orgazmach.

Zaraz po tym, jak poszliśmy własnymi drogami.
Ale potem spotkaliśmy się ponownie...

I żadne z nas nie mogło odejść.Nasze zasady były proste.

Nasza namiętność sięgneła granic szaleństwa.

Nasze serca miały być bezpieczne.
Ale kiedy coś cię pochłonie do głębi...

Coś tak odurzającego i nieuniknionego,

to zaryzykujesz wszystko, co kiedykolwiek miałeś.

Nawet jeśli wiesz, że możesz sięgnąć dna i spłonąć.
To my.

To nasza pokręcona miłość.

To Turbulencja.
Mama by nie była ucieszona na takiego faceta dla ciebie lub każdej z nas. Książka kipi pożądaniem, namiętnością oraz emocjami. Powiem wam szczerze że emocjonalnie zostałam rozawalona na drobne kawałeczki, czy i kiedy się pozbieram po Turbulencji nie wiem. Czy polecam wam tą powieść ? Tak z przyjemnością z czystym sercem , jak najbardziej to powieść dla was , na ciepłe wieczory przy kominku i z lampką wina, ja właśnie tak spędzałam czas czytając tą niepowtarzalną oraz zmysłową powieść. 
Zastanawiam się , jak w tym roku wydawnictwo Kobiece wydaje tak emocjonujace powieści, kipiące seksem oraz tak dobre powieści przede wszystkim , to jakie będzie wydawać w 2018 roku ? 


Przyznam się, że jest to moja pierwsza przygoda z twóczością Whitney G. ale  bardzo udana, i chętnie sięgnę po jej następne powieści . 

Z przyjemnością wam polecam tą powieść , naprawdę warto mieć ją u siebie w biblioteczce.        Za możliwość przeczytania powieści dziękuję wydawnictwu Kobiece.

Katy Evans - Womanizer

Romans,

który nie powinien się wydarzyć
Mężczyzna,

od którego należy się trzymać z daleka
Olivia Roth marzy o wielkiej karierze, więc kiedy brat załatwia jej staż w prestiżowej firmie swojego najlepszego przyjaciela, dziewczyna jest zachwycona. Jednak gdy poznaje nowego szefa, seksownego Callana Carmichaela, wszystko zaczyna się komplikować.Słyszała, że ten zabójczo przystojny milioner to kobieciarz i łamacz serc. Typ mężczyzny, przed którym wszyscy ją ostrzegali. Mimo to Callan okazuje się jej największą słabością, której nie potrafi się oprzeć.Chociaż powinni zachować dystans, instynkt zwycięża i zawierają prosty układ, który ukrywają przed innymi. Ona wie, że nie może się zakochać w najlepszym przyjacielu swojego brata. On nie ma czasu na stały związek, bo musi zajmować się firmą. Szybko przekonuje się jednak, że utrzymanie romansu w tajemnicy będzie bardzo trudne.
Czy będą mogli sobie pozwolić na prawdziwe uczucie?

Womanizer jest to powieść bardzo emocjonująca , ekscytująca, wruszająca, kipiąca seksem oraz pożadaniem. Z pewnością nie wyjdziesz cało po przeczytaniu tej powieści. Przyznam się wam że długo wyczekiwałam tej powieści , nie zawiodłam się gdy ją przeczytałam, spędziłam przy niej długie dwa zimowe wieczory i powiem wam że jestem nie tylko pozytywnie zaskoczona lecz chcę jeszcze i jeszcze ją czytać. Kusi mnie by sięgnąć po nią jeszcze raz, ale to już może po nowym roku. Cieszę się, że miałam okazję przeczytać tą powieść i  balansować podczas czytania między granicami  namiętności i pożadania. Z przyjemnością mogę wam polecić powieść Katy Evans - Womanizer jest to powieść, która zawiruje w waszych umysłach oraz duszach. Warto jest po nią sięgnąć oraz posiadać ją w swojej prywatnej biblioteczce. 

Z przyjemnością i z czystym sercem wam ją polecam.

A więc jak sięgniesz po powieść Womanizer ?Za możliwość przeczytania powieści dziękuję wydawnictu Kobiece.