sobota, 1 kwietnia 2017

Yves Grevet - Meto Świat Tom III

Ciemne pomieszczenie.

Ręce związane na plecach.

Nieznany głos mówi:

-Witaj w Domu, Meto.A więc wszystko zaczyna się od początku? Oddzielony od przyjaciół, upokorzony i okrzyknięty zdrajcą, Meto nie traci nadziei. Wkrótce otrzymuje ostatnią szansę. Trafia do tajnej części Domu, gdzie szkoli się elitarny zespół, którego zadaniem jest wykonywanie misji na kontynencie. I znów rozpoczyna się podwójna gra...Świat jest to trzeci i ostatni tom przygód Meto. Jest to trzymająca w napięciu od pierwszych stron opowieść.

Cała trylogia bardzo mi przypadła do gustu, mimo że ta opowieść w trzech tomach jest przeznaczona dla młodzieży to moim zdaniem może po nią sięgnąć każdy.
Historia o przygodach Meto oraz członków Domu jest bardzo ciekawa, wciągająca ,a zarazem tajemnicza.

Powiem wam, że bardzo się cieszę, że miałam okazję przeczytać tę trylogię  tylko szkoda, że ta przygoda się już zakończyła. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz sięgnę po opowieść o Meto.
A ty skusisz się na opowieść z nutką tajemniczości ?Za  możliwość przeczytania książki dziękuję księgarni Natuli.pl

czwartek, 30 marca 2017

Magda Skubisz - Dżus&Dżin

Ferie zimowe miały być dla Ryby okazują do naprawiania relacji ze swym byłym profesorem. Haskal wyjeżdża jednak do Warszawy, a dziewczyna, rozpamiętując kosza, topi smutki w alkoholu. Którejś nocy budzi ją telefon od rodziców: na granicy wpadli z narkotykami, które ktoś im podrzucił, gdy jechali na Ukrainę. To uruchamia lawinę kłopotów i Kaśka ląduje w samym środku kryminalnej afery...
Kolejna po LO STORY powieść o niepokornych licealistach.
Przyznam się szczerze, że ta powieść mnie jeszcze bardziej zaciekawiła , zaintrygowała. Powieść jest prowokująca irytująca, wciągająca , rozczulająca , rozśmieszająca można tak bez końca wymieniać. Jest to naprawdę powieść, po którą warto sięgnąć , przeczytać. Przewija się tu wątek kryminalny co mnie jeszcze bardziej zaciekawiło. W tej części pojawia się także język polsko-ukraiński . Przede wszystkim jest to piękna powieść o miłości dziewczyny o pseudonimie Ryba do starszego od niej mężczyzny. 
Czy ta historia może wydawać się piękną ? Oczywiście tylko trzeba wyłonić z niej piękne atuty , które  z z   zpewnością dostrzeżemy w tej książce.Za   możliwość przeczytania ksiażki dziękuję autorce.

wtorek, 28 marca 2017

Vi Keeland - MMA -FIGHTER - Walka

NIE MA ZNACZENIA, ŻE ZDANIEM SĘDZIEGO TO BYŁO CZYSTE ZAGRANIE. NICO HUNTER JUŻ NIGDY NIE BĘDZIE TAKI SAM.


Elle prowadzi spokojne i zwyczajne życie. Ma dobrą pracę, świetne mieszkanie oraz faceta, z którym jest od ponad dwóch lat. Choć codzienność dostarcza jej wielu wrażeń, Elle stara się nie wprowadzać żadnych zmian, bo tak jest bezpieczniej. Zbyt wiele emocji oznacza niebezpieczeństwo.

Przeszłość kobiety jest wystarczającym dowodem na to, co może się wydarzyć, jeśli straci się kontrolę.

Kiedy pewnego dnia Nico wchodzi do biura Elle, wszystko się zmienia dla obydwojga. Czy wytatuowany i umięśniony zawodnik MMA oraz piękna i stateczna pani prawnik mogą mieć ze sobą coś wspólnego ? Okazuje się, że dużo więcej niż mogliby się spodziewać.
Walka jest to najbardziej wyczekiwana przeze mnie w miesiącu marzec. To książka emocjonująca, rozwalająca na małe drobne kawałeczki, które nie da się tak od razu poskładać potrzeba czasu. 

Jest to książka wzruszająca, tętniąca pożadaniem, a zarazem namiętnością. 

Zostałam rozwalona na drobne malutkie kawałeczki przez autorkę. I jestem ciekawa, kiedy uda mi się to poskładać. 

Dla mnie jest to najlepsza ksiażka, jaką czytałam w tym roku. Wydawnictwo Kobiece ostatnimi czasami przechodzi moje oczekiwanie, coraz lepsze książki wydają i to się ceni w wydawnictwie.

A ty sięgniesz po Walkę ? A może już czytasz ?


Za możliwość przeczytania ksiażki dziękuję wydawnictwu Kobiece.

niedziela, 26 marca 2017

Yves Grevet - Meto Wyspa Tom II

Gdzie jestem?

Kto mnie więzi?

Czy moi przyjaciele żyją ?


Na razie Meto nie zna odpowiedzi. 

Ostatnie, co pamięta, to ucieczka z Domu i bitwa, podczas której stracił przytomność.

Związany, z zaklejonymi powiekami, nie może się nawet ruszyć, a wokół siebie słyszy czyjeś szepty i kroki. Czy znalazł się wśród tajemniczych Przeciętych Uszu?Wyspa jest to kontynuacja losów Meto. To kolejny tom emocjonującej i trzymającej trylogii dla młodzieży. 

Powiem wam, że nie spodziewałam się tak mocnych wrażeń podczas pytań . I połowę pytań dostało odpowiedź a reszta ? Co będzie dalej ? Książka jest dla młodzieży a ja się wciągnęłam bardzo. Od razu mam ochotę otworzyć kolejną część i ją przeczytać. Przyznam się, że ja się wciągnełam, ale tak naprawdę to dopiero przy tym tomie. Co będzie z Meto ? Jak potoczą się jego losy ? Aaa chcielibyście od razu wszystko wiedzieć ! A ja wam nie powiem to musicie sami się przekonać.

Za możliwość przeczytania ksiażki dziekuję księgarni Natuli .