czwartek, 23 listopada 2017

Brad Kronen - Miłość zapisana w gwiazdach

Miłość Zapisana W Gwiazdach

Czy To Naprawdę Możliwe?
Czy zastanawiałaś się kiedyś nad tym, jaki wpływ ma znak zodiaku na twoje relacje z ludźmi? Czy wiesz, które znaki dobrze się dogadują, pomiędzy którymi iskrzy od pierwszego wejrzenia, a które nie powinny razem przebywać nawet w jedynym pokoju?
Dzięki tej książce poznasz sekrety horoskopu partnerskiego i dowiesz się, z kim zbudujesz dobre relacje, a kogo lepiej omijać szerokim łukiem. Opis wszystkich możliwych kombinacji znaków zodiaku pozwoli ci lepiej zrozumieć każdą osobę, którą spotkasz na swojej drodze, niezależnie od tego, czy jest to mąż, przyjaciółka, dziecko lub szef.
Ten poradnik sprawi, że wreszcie dowiesz się, dlaczego Lew i Strzelec tworzą świetną dobraną parę, związek Wodnika i Ryb jest relacją ludzi dwóch różnych światów, a Pannę i Ryby łączy niemal magnetyczne przyciąganie.
Poznaj sekrety gwiazd i sprawdź, kto będzie dla ciebie świetnym partnerem!Miłość zapisana w gwiazdach jest to książka idelana, by dowiedzieć się jaki ma wpływ na związek nasz znak zodiaku.

Przyznam się, że sama nie wiedziałam, jaki ma wpływ mój znak zodiaku i mojego partnera na nasz związek. To poradnik, który nam ułatwia wiadomości nie tylko o związku, ale o przyjaźni o znajomych, a nawet o rodzinie. 

Niektóre znaki zodiaku to mieszanki wybuchowe, gdy łączymy je. A niektóre to idealne połączenie.
Z przyjemnością polecam wam książkę/ poradnik Miłość zapisana w gwiazdach. To książka, którą warto mieć w domu, w swojej biblioteczce.
A ty już masz książkę Miłość zapisana w gwiazdach ? Ja osobiście się cieszę, że miałam okazję przeczytać tę książkę i że ją posiadam w swojej biblioteczce.Za możliwość przeczytania książki/poradnika dziękuję wydawnictwu Kobiece

środa, 22 listopada 2017

Eve Jagger - Cash - sexy bastard -

                                                           Gorący 

                                                                  Niegrzeczny 

                                                                                        Męski 
Cash Gardner jest barmanem w najmodniejszym barze w Atlancie. Kiedy poznaje nową dziewczynę, wie od razu dwie rzeczy - czego chciałaby się napić i co lubi robić w łóżku. Fanki, które ustawiają się do niego w kolejce, znają zasady: żadnych zobowiązań, obietnic i porannego przytulania.
Wszystko się zmienia, kiedy do baru wchodzi młoda i ambitna prawniczka Savannah. Cash nie potrafi oderwać od niej wzroku i próbuje ją uwodzić. Jednak ta dziewczyna różni się od innych. Oboje przekraczają granice niewinnego flirtu, a pożądanie bierze górę nad zdrowym rozsądkiem. Wtedy pozostaje im prosty wybór - mogą ujawnić przed sobą tajemnice lub odwrócić od siebie na zawsze. 

Cash jest to powieść bardzo emocjonalna, kipi w niej mieszanka tajemniczości oraz pożądania. Świetnie napisana powieść i do tego cholernie seksowna. Cash Gardner wie jak sprawić / pobudzić w swojej czytelniczce by miała ochotę na więcej. 
Nie da się przejść obojętnie przy tej powieści i tym gorącym facecie. Bardzo emocjonalna powieść, która bezwatpnia rozwaliła mnie na drobne kawałeczki, nic nowego prawda ? Ale jak tu się nie dać rozwalić na kawałeczki i to drobne, gdy autorka poprzez swoją powieść wytrąca nas z naszej rzeczywistości i przenosi nas w tak emocjonalny, kipiący pożądaniem i seksem świat ?Z przyjemnością chciałabym wam polecić tę powieść , z czystym sercem jest to powieść, którą musisz mieć. 

To jak sięgniesz po powieść Cash ?Za możliwość przeczytania powieści dziękuję wydawnictwu Kobiece.

poniedziałek, 20 listopada 2017

Edyta Świętek - Drzewa Szumiące Nadzieją - Spacer Aleją Róż -

Drzewa szumiące nadzieją to trzeci już tom nowohuckiej sagi Spacer Aleją Róż. Tym razem autorka zabiera nas do najmłodszej dzielnicy Krakowa u schyłku lat 50., kiedy to doprowadzeni do ostateczności antykościelnymi działaniami władzy robotnicy podejmują desperacką walkę w obronnie krzyża będącego symbolem nie tylko wiary, ale także wolności.
Coraz częściej buntują się przeciw ograniczeniom narzucanym przez władzę ludową. Wychowani w chrześcijańskich tradycjach, podejmują bezpardonową walkę o zgodę na budowę kościoła.

W mieście dochodzi do krwawych starć z jednostkami Milicji Obywatelskiej wspieranymi przez Szymczaków powiększa się, przeżywa wzloty i upadki, a za zryw w obronie wiary i samostanowienia będzie musiała zapłacić wysoką cenę.
Trzecia część nowohuckiej sagi jest również fascynująca i interesująca co poprzednie. Zabiera nas do dawnych czasów Krakowa, gdzie inaczej tętniło życie oraz czas. Należy ona do bardzo ciekawych, tajemniczych, interesujących powieści. Z każdą częścią Edyta Świętek ukazuje nam inne oblicza Krakowa oraz ludzi, którzy w tamtych czasach żyli.
Jest to piękna powieść dla oczu, duszy i umysłu. Bardzo się cieszę, że miałam okazje przeczytać sagę nowohucką i czkam na jeszcze ciekawsze powieści tej autorki.
Z przyjemnością polecam wam powieść Drzewa Szumiące Nadzieją, nie pożałujecie swojego wyboru, gdy po nią sięgniecie, jak i po poprzednie części.
Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwo Replika.

niedziela, 19 listopada 2017

Natasza Socha - Dwanaście niedokończonych snów

                                            Zimowy wieczór jest senny, 

                                            Magiczny i pełen cudów.

                                                           Jak życie...Momo ma dwadzieścia osiem lat i żyje w gorsecie własnych ograniczeń. Nie pije kawy, nie patrzy ludziom w oczy, nie kupuje kolorowych ubrań, boi się podróżować. Ma za sobą nieudane małżeństwo i skomplikowane relacje z ojcem. Jej światem jest sztuka - Momo projektuje biżuterię i meble z recyklingu.
I wtedy pojawiają się sny. Są jak pomost łączący noc z dniem. Próbują jej coś powiedzieć, kłują palcem, puszczają oko. Stają się pośrednikiem między Momo a prawdziwym światem, który ją otacza. Wyznaczają jej kolejne zadania, które musi wypełniać, żeby pójść dalej. 

Czas kończy się wkrótce...

                                                   Kim jest osoba, 

                                                           na którą podświadomie czeka ?

Przed nami okres świąteczny, świąteczna gorączka to idealny czas, by usiąść przy kominku z kawą oraz książką. To idealny także czas, by sięgnąć po najnowszą powieść Nataszy Sochy - Dwanaście niedokończonych snów.
Jest to powieść ze świętami w tle, piękna, emocjonująca, tajemnicza oraz ciekawa. Z każdą powieścią Natasza Socha pokazuje jakie ma dobre pióro, jak je doskonali z każdą nową książką, jak dba o najmniejsze szczegóły, by dopieścić swojego czytelnika.
Bardzo się cieszę, że miałam okazję przeczytać, powieść Nataszy, to była ciekawa oraz interesująca przygoda. Przyznam się, wam szczerze, że ta powieść bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Dlatego z przyjemnością wam polecam Dwanaście niedokończonych snów.
Koło niej nie przejdziesz obojętnie. A może ktoś z was ją już zakupił, tylko się zastanawia czy poczekać na ten okres świąteczny, gdzie śnieg za oknem oraz mróz, by po nią sięgnąć ?Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Pascal.