piątek, 27 października 2017

Iwona Banach - Maski Zła

Każde miasteczko ma swoje tajemnice. Trzy morderstwa starszych kobiet dają początek skomplikowanemu śledztwu. Jaki proceder miał miejsce w tajemniczym instytucie ? Co ukrywa miejscowa elita? Czy koszmary z przeszłości powrócą ?

Maski złą to trzymający w napięciu thriller o toksycznych ludziach,

dla których liczą się tylko pieniądze, własne urojenia i chore ambicje.

Jest to powieść bardzo ciekawa, emocjonująca, czytelnik podczas czytania/ słuchania powieści ma ciary na rękach od samego początku. I przyznam się wam, że cieszę się na to, że akurat tą powieś miałam okazję posłuchać na audiobooku, ponieważ takich emocji, takiego wielkiego napięcia podczas czytania bym nie uzyskała. Uprzedzam nie czytajcie/ słuchajcie Masek zła w nocy, to nie jest dobre. Ja sama słuchałam w nocy i przyznać muszę się, że ten strach w podświadomości się pojawiał.Jest to powieść naprawdę dobra, autorka zadbała o każdy najmniejszy szczegół. A lektorka bardzo dobrze to uwieczniła czytając, te emocje podczas czytania są naprawdę wielkie ! 

Częściej muszę sięgać po audiobooki, bo naprawdę to jest coś niezwykłego, lektor potrafi w bardzo ciekawy i dobry sposób przenieść nas w powieść, tak byśmy czuli, oraz byli w tych miejscach co główni bohaterowie.

Z przyjemnością wam polecam Maski Zła autorstwa Iwony Banach, naprawdę warto sięgnąć po  powieść w postaci audiobooka czy też w postaci papierowej.                      Za możliwość przesłuchania audiobooka dziękuję autorce