czwartek, 11 stycznia 2018

Lauren Blakely - Pan Wyposażony - Premierowo

Gdy najlepsza przyjaciółka staje się 

najważniejszą kobietą na świecie...
Spencer Holiday jest przystojnym, zielonookim dżentelmenem o doskonałym ciele. Ma dwadzieścia osiem lat, jest zdeklarowanym singlem i właścicielem nieźle prosperującego biznesu. Wychował się w szczęśliwej rodzinie i wykształcił na znakomitych uczelniach. Jest inteligentny, odważny i zdecydowany, a ponadto doskonale wie, czego pragną kobiety, i... potrafi im to dać. Nie narzeka na brak seksu, jednak zbytnio ceni swoją niezależność, by zaangażować się w poważniejszy związek. Ta cudowna wolność kończy się, gdy ojciec prosi go o pomoc podczas wyjątkowo ważnej transakcji handlowej.Kontrahent, któremu pan Holiday sprzedaje swój słynny sklep z ekskluzywną biżuterią, znany jest z konserwatywnych poglądów. Ceni honor, wierność, i rodzinne wartości. Dlatego ewentualne skandale podczas finalizowania transakcji kupna firmy, byłyby nie do przyjęcia. Spencer musi więc na tydzień stać się idealnym młodym człowiekiem, najlepiej narzeczonym odpowiedniej kobiety, która za chwilę zostanie panią Holiday. Jako że mężczyzna szczerze kocha ojca, postanawia zrobić wszystko, by mu pomóc. Najlepszą kandydatką na tymczasową narzeczoną wydaje się jego przyjaciółka i wspólniczka — piękna i mądra Charlotte. Wkrótce okazuje się jednak, że udawany romans staje się zaskakująco realny...Trzymasz w ręku ciepłą, pełną humoru i świeżości opowieść o miłości i przyjaźni. O tym, że dzięki lojalności i odwadze można pokonać przeszkody oraz znaleźć to, co w życiu najpiękniejsze. O zmysłowości, która niespodziewanie wychodzi poza erotyczną fascynację, aby rozkwitnąć pełnią namiętnej czułości i bliskości. O dobrze znanym, ale wciąż aktualnym dylemacie: czy lojalna przyjaciółka może stać się ukochaną kobietą? I czy miłość może nie zniszczyć zaufania i prawdziwej przyjaźni?  
Pan Wyposażony jest to powieść , którą na długo zagości w naszych myślach oraz sercach, to powieść koło której nie przejdziesz obojętnie.
Nie będziesz chciała/chciał się z nią rozstać. Z pewnością mama nie chciałaby takiego mężczyzny w twoim życiu.
Pełna humoru oraz świeżości powieść o miłości przyjaźni, nie zabraknie w niej też kipiącej namiętności oraz seksu.
Duża dawka emocjonalna dla czytelnika!
Przyznam się wam szczerze, jest to powieść, która pochłonęła mną tak bardzo, że nie chciałam się z nią rozstawać. Jest to pierwsza powieść, z którą zaczęłam nowy rok i jeżeli tak zaczynam emocjonalnie wejście w nowy rok to, co będzie dalej ?
Editio Red od samego początku stawia poprzeczkę wysoko, stawia na dobre powieści, emocjonalne, kipiące namiętnością oraz seksem, a przede wszystkim na świeżość w danych powieściach.
Z twórczością Lauren Blakely mam pierwszy raz styczność, ale muszę przyznać, że ta przygoda okazała się bardzo wesoła, miła i niezapomniana. Czekam na również wspaniałe powieści tej autorki.

Również bardzo się cieszę, że wydawnictwo zaproponowało mi zostanie ambasadorką do tej powieści, nie żałuje swojego wyboru, że sięgnęłam po tą powieść, z przyjemnością przeczytam ją jeszcze raz nie dwa. Bardzo się cieszę, że mogę ambasadorować tak wspaniałej powieści.

Jak zakończy się związek tych dwojga ? Czy miłość, która ich spotka zniszczy wszystko ? Czy przyjaciółka może być tą ukochaną kobietą życia? 

Jak poradzą sobie w tej relacji Charlotte oraz Spencer ? Tego wam nie zdradzę, o tym przekonacie się najlepiej sami, gdy sięgniecie po tą powieść.

Z pewnością jest to powieść, po którą warto sięgnąć, a także posiadać ją w swojej prywatnej biblioteczce.
Dlatego z przyjemnością oraz czystym sercem polecam Ci najnowszą powieść Lauren Bakely  Pan Wyposażony, zachęcam cię do doświadczenia niezwykłej podróży do życia Spencera oraz Charlotte.


Za możliwość przeczytania powieści dziękuję wydawnictwu Helion/ Editio Red