czwartek, 18 sierpnia 2016

K. Bromberg - Raced ściany uczuć - Seria Driven

Krysty Bromberg dzięki Raced dopełniła brakujące puzle  , których byłam bardzo ciekawa . W Raced odkrywa dla nas uczucia i plany skomplikowanego dość mężczyzny i jego tajemnice .  Możemy poznać co działo się w jego głowie w naistotniejszych erotycznych scenach trylogii .  Głównego bohatera poznaliśmy jako niezależnego , odważnego  i aroganckiego. Tym razem poznajemy jego pwność siebie  , obawy i lęki którym autorka pościęciła bardzo dużo uwagi z czego osobiście jestem zadowolona . Autorka stworzyła tym razem powieść skupiającą się na przemyśleniach Caltona . 

Bardzo zaskoczyło mnie to że pomimo powielających się scen mamy w nich pewną świerzość  a także nowe spojrzenie na nie .
Strzałem w dziesiątke uważam fakt iż autorka przedstawia wyryfkowe fragmenty z perspektywy Caltona . 
Poznajemy sceny nie tylko oczami Rylee ale też z strony jej ukochanego .Raced wzbudził we mnie na nowo emocje i upewnił mnie że seria Driven jest bardzo dobrą erotyczną trylogią i takie trylogie chcę czytać 


Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictu Helion.

środa, 17 sierpnia 2016

K. Bromberg - Crashed w zderzeniu z miłością tom III

Trzeci tom to mocna próba dla Rylee musi wiele wycierpieć a wiele szokujących wiadomości o Caltonie tego nie ulepsza . Czy uda jej się uzdrowić jego zaburzoną psychikę z którą wzmaga się  od dzieciństwa ? Rylee pokazuje nam ile jest wstanie zdziałać bezwarunkowa miłość do ukochanego  i ile jest wstanie dla niej wycierpieć .  Podziwiam Rylee  jaką ma cierpliwość  , pokłady siły i determinacje  by dzięki niej Calton się odrodził jako człowiek a przede wszystkim romantyczny kochanek . Pierwszy tom jak i drugi bardzo mnie wciągneły ale przy trzecim kompletnie przepadłam w świecie bohaterów .


W seri Driven  znajdziecie mnustwo pożądania , emocji , namiętności po problemy , śmieszne sytuacja a także dylematy bohaterów .Książka tak mnie wciągneła że przeczytałam ją jednym tchem  w jeden dzień . Bohaterzy w każdym tomie coraz bardziej mnie zaskakują i coraz bardziej nie mogę się od nich oraz od książki odciągnąć .


Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Helion.

wtorek, 16 sierpnia 2016

K. Bromberg -Fueled napędzeni pożądaniem Tom II

Fueled to ciąg dalszy namiętnej historii Rylee i Coltona. Gdy kończył się pierwszy tom dramatyczną sceną wydawać się można że Rylee wyjdzie i nie wróci . A jednak jest inaczej Rylee postanawia walczyć o Caltona  , który chce się przełamać i spróbować .Namietność , magiczny sex , rostania i powroty oraz odkrywanie przeszłości mężczyzny to stały element drugiej części .
Autorka jest bardzo nieprzewidywalna gdy zakończenie pierwszej części  mnie zdziwiło myśłałam że w drugim zachowanie głównej bohaterki będzie inne a jednak ...
Zadziwiające jest to że na przemian się ranią i kochają potrafią zadawać sobie ból i go leczyć nieziemskim sexem .

Ksiażka bardzo mnie pochłoneła i nie mogłam się od niej oderwać i nawet chyba nie chciałam . Napięcie trzymające przez cała książkę .Ksiażka wzbudza bardzo różne  emocje , uczucia  nie którym nie przypada do gustu a niektórych rozwala emocjonalnie . Osobiście bardzo się cieszę że mogłam  zapoznać sie z pierwszymi tomami seri Driven i już zabieram się za kolejny tom trzeci . 
Książka wzbudziła we mnie tyle emocji że napewno długo  o niej nie zapomne . 

Za możliwość przeczytania książki dziękuje wydawnictwu Helion . 

poniedziałek, 15 sierpnia 2016

Aleksanda Szoć - Dotyk Życiam

Poznajemy młodą kobietę pracownice miejscowej gazety Clarisse Jesson . Gdy zostaje oddelegowana do przerowadzenia wywiadu z milionerem Chrisem Lindaggo nie jest świadoma tego co ją czeka .
Poszukiwany przestępca rzez policje tego samego dnia próbuje zgwałcić Clarisse , nie udaje mu się dzięki biznesmenowi który jest świadkiem ataku na młodą dziennikarkę .
Dwa różne światy , dwie inne osobowości inne drogi życiowe On  przystojny biznesmen , bogaty , samotny a Ona wlaczy ze swoimi traumatycznymi wspomnieniami z dzieciństwa , młoda dziennikarka .
Co los szykuje dla tych dwoja ? Czy uda się skrzyżować ich drogi na dobre ?  Jak się zakończy ich historia ? 


Książka jest bardzo wzruszająca , opowiadająca o lękach  o sile miłości dwojga osób która przetrwa wszystko . Postanowiłam sobię że będę ją  dawkować w małych dawkach niestety nie całkiem mi się to udało . Ponieważ książka tak potrafi wciągnąć swojego czytelnika że nie chce się przestać jej czytać . 
Ostatnio bardzo często natrafiam na książki ,które rozwalają mnie emocjonalnie i nie porafie ich długo zapomnieć , tą samą droge przebyłam z Dotykiem Życia ona również rozwaliła mnie na małe kawałeczki .
Potrafiła mnie rozwalić ,ale też skłoniła mnie do przemyśleń by zacząć pisać własne opowiadanie .
 Autorka Aleksandra Szoć jest młodą pisarką i blogerką książkową  i mimo swojego młodego wieku potrafi rozwalić swoich czytelników na małe kawałki swoją twórczością . 
Mam oczwiście nadzieje że to nie będzie moja jedno razowa przygoda z  jej twórczością ,i bardzo się cieszę że zdecydowałam się na przeczytanie jej debiutu którego z pewnością długo nie zapomnę .