sobota, 22 kwietnia 2017

K. Bromberg- Aced Uwikłani - Seria Driven

Rylee i Colton żyją długo i szczęśliwie... Stop.
Minęło sześć lat. Pora na zmianę w odwiecznym cyklu życia, które bajką nie jest. Zawsze przynosi jakieś niespodzianki, nie zawsze jednak pozytywne. Kruche szczęście może roztrzaskać się na zawsze. Przez jedno wydarzenie.
Odkryj najbardziej mroczne zakątki duszy Rylee i Coltona. Wkrocz w świat, w którym będziesz śmiać się i płakać razem z nimi, w którym doświadczysz rozpaczy i odrzucenia, ale też poznasz siłę prawdziwej miłości. Takiej, która potrafi przetrwać wszystkie klęski i niepowodzenia. I wyjść z nich zwycięsko.
Wiem jedno: nie mogę go opuścić.

Wiem jedno: nie mogę jej stracić.Ale jak odzyskać kontrolę nad własnym życiem?Zdecydowanie jest to najbardziej wyczekiwana książka przez zemnie. Jest emocjonująca, wciągająca, kipi namiętnością. Powiem szczerze, że nie mogłam się jej najpierw doczekać, a potem odciągnąć od niej.

Ponownie zostałam rozwalona na bardzo drobne kawałczeki emocjonalnie przez autorkę i nie wiem, czy uda mi się je pozbierać tak szybko.

Tej serii nie da się nie przeczytać. Nie da się przejść obojętnie. Lecz bez tony chusteczek i czekoladek nie dotrwasz do końca.

Powiem wam, że jak zobaczyłam, że paczka do mnie idzie z tym cudem siedziałam jak na szpilkach a jak doszła to od razu za nią się wzięłam. Zdecydowanie nie lubię czekać na kolejne części po kilka miesięcy. A ty skusisz się na serię Driven ? Sięgniesz po nią, by przeżywać wszystko z Rylee i Coltonem od samego początku ?
Polecam wam tę serię wartą, by mieć ją u siebie w biblioteczce.

Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Helion.

środa, 19 kwietnia 2017

Adam Podlewski Wars i Sawa

Czy są takie dni, kiedy nie masz ochoty użerać się z praktykującym okultyzm sąsiadem ? 

Masz dość duchów hałasujących w piwnicy bloku lub magicznej klątwy martwego akumulatora na osiedlowym parkingu? Masz kłopot z żywiołakiem ziemi w metrze ? Żona cię zdradza i czci pogańskie demony? A może twój sklep osiedlowy jest nawiedzony? Pomożemy, tanio i dyskretnie.Powiem wam, że książkę przeczytałam z bardzo dużym zainteresowaniem. Należy ona do bardzo ciekawych oraz intrygujących. Na plus jest wielkie poczucie humoru autora oraz to że ktoś, kto nie zna warszawy, pozna ją doskonale, znajomość topografii Warszawy jest niesamowita. 

Książka należy do Fantastyki , ale to nie minusuje u niej, jest lekka, przyjemna oraz bardzo dobrze się ją czyta. Ja się w niej zatraciłam i trochę szkoda mi, że tak szybko zakończyła się moja przygoda z nią. Czułam się wręcz jak bym tam była, autor znakomicie stworzył książkę, w którą da się wejść i przeżywać wszystko. Nie przyspuszałam, że aż tak się wciągnę, dam się obezwładnić czytając  powieść.

Osoby, które nie czytają fantastyki myślę, że się dadzą skusić, by przeczytać Wars i Sawe, bo to naprawdę dobra książka.

Ja z przyjemnością do niej powrócę i ją mogę z czystym sumieniem polecać wam. Nie pożałujecie, gdy po nią sięgniecie.
A więc skusisz się, by wejść w świat w nietypowe usługi detektywistyczne ? W świat, jaki do tej pory nie wiedziałeś / aś, że jest ? 

Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Skarpawarszawska