środa, 6 grudnia 2017

Tasmina Perry - Oświadczyny

Romantyczna podróż w czasie z olśniewających balów debiutantek w Londynie na przykryte zimowe puchem ulice współczesnego Manhattanu.
Niepoprawna romantyczka Amy nie ma nic do stracenia, kiedy tuż przed Bożym Narodzeniem porzuca ją ukochany i zostaje całkiem sama tysiące kilometrów od rodziny. Odpowiadając na ogłoszenie o osobę do towarzystwa w podróż dla tajemniczej starszej pani, nie spodziewa się, że odkryje namiętną historię, która czekała pięćdziesiąt lat, zanim ktoś ją opowie.
Wkrótce Amy wyrusza do Nowego Jorku w towarzystwie ekscentrycznej Georgii Hamilton. Dystyngowana dama nie tylko zaczyna udzielać dziewczynie lekcji dobrego stylu, ale odsłania przed nią bolesną historię z przeszłości. Czy miłość to siła tak potężna, aby wzniecić wspomnienia dni, które minęły dawno temu ?

Powieść Oświadczyny jest to kolejna powieść ze świąteczną atmosferą.

Jest to powieść bardzo ciekawa, interesująca, po części tajemnicza. Z twórczością Tasminy Perry jest to moja pierwsza przygoda, którą uważam na bardzo dobrą, oraz ciekawą. Jestem ciekawa jej kolejnych powieści. Ta przygoda była bardzo udana, z przyjemnością czytałam tę powieść ze świętami w tle. 
Bardzo się cieszę, że wydawnictwo Kobiece po raz kolejny pokazuje jak dobre książki wydają.

Dlatego z przyjemnością mogę wam polecić wam powieść Oświadczyny. Jest to naprawdę dobra powieść warta uwagi.

Za możliwość przeczytania powieści dziękuję wydawnictu Kobiece.