wtorek, 31 października 2017

Elizabeth O' Roark - Przebudzenie Olivii

                       Jak obudzić dziewczynę
                                                która nawet nie wie, że śpi?                                                          Will Langstrom

Piekielnie przystojny trener ma mnóstwo obowiązków. Po ojcu odziedziczył upadające ranczo i masę długów, a na co dzień walczy o swój burzliwy związek. Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuje, jest zbuntowana dziewczyna, która przeniosła się do jego drużyny lekkoatletycznej.
                                                           Olivia Finnegan 

Piękna i niepokorna nastolatka ucieka od przeszłości, a bolesne tajemnice skrywa za postawą graniczącą z bezczelnością i za mocnym prawym sierpowym. Ostatnią osobą, od której oczekuje pomocy, jest zrozumiały trener, którego nigdy nie może zadowolić.
Olivia jest swoim najgorszym wrogiem, ale kiedy Will odkrywa, że za trudną naturą dziewczyny kryje się coś więcej, postanawia pomóc jej za wszelką cenę. Jednocześnie musi się oprzeć budzącemu się w nim uczuciu, które mogłoby zniszczyć ich oboje.


Przebudzenie Olivi jest to powieść bardzo emocjonalna, wzruszająca, przyznam się, że nie mogłam się od niej oderwać. Bardzo jest wciągająca , trzyma w napięciu i niepewności przez cała powieść. Lubię takie powieści , które władają czytelnikiem , przenoszą nas z rzeczywistości w świat fikcji , w świat głównych bohaterów, możemy wtedy być w tych miejscach , czuć to, co bohaterowie i to jest najlepsze co autor może zafundować czytelnikowi.
Lubię, kiedy opisy powieści , zachęcają mnie , wręcz do mnie mówią „przeczytaj mnie, musisz mnie poznać od środka” i przyznam się szczerze, że tym razem było tak samo , postanowiłam po nią sięgnąć i zostałam emocjonalnie rozwalona na bardzo drobne kawałeczki. 

Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, ale jakie udane , jakie emocjonalne! Muszę częściej sięgać po takie powieści.
Wydawnictwo Kobiece coraz bardziej mnie zaskakuje z każdą nową powieścią . Dlatego z przyjemnością wam polecam Przebudzenie Olivi , z pewnością nie pożałujecie swojego wyboru , gdy po nią sięgniecie.

                    Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Kobiece.