czwartek, 1 lutego 2018

K.N. Haner - Na Szczycie Właściwy Rytm

Każde uczucie niesie za sobą konsekwencje.

Ten, kto kocha, poświęca się dla miłości.

Po dramatycznych wydarzeniach osamotniony Sedrick próbuje ułożyć swoje życie na nowo. Opieka na dwójką maleńkich dzieci jest jednak ogromnym wyzwaniem, a demony przeszłości nie dają mu normalnie funkcjonować. Dręczą go niewyjaśnione sprawy oraz niedomówienia, a Sed nie ma pewności, czy kiedykolwiek jeszcze będzie miał okazję wszystko wyjaśnić. Wie, że stracił miłość swojego życia i nie potrafi się z tym pogodzić. Chce walczyć, tyle że sam nie wie, czy powinien i czy będzie miał szansę wszystko naprawić.Kontynuacja serii ”Miłość w rytmie rocka”, która pozwoli zajrzeć w głąb psychiki seksownego menadżera zespołu rockowego- Sedricka Millsa.Czy Rebeka i Sedric odnajdą w końcu właściwy rytm?


„Wlewając w siebie kolejne szklanki whisky, wracałem myślami do tych dobrych chwil. Do chwil, w których między mną a Rebecką było wszystko dobre. Każdy jej uśmiech to było dla mnie największe szczęście. Serce mi pękło, że przez ostatnie miesiące przeze mnie prawie się nie uśmiechała. Ja doprowadziłem do tego wszystkiego i powinienem ponieść konsekwencje. Ja! Więc dlaczego to ona cierpiała? Dlaczego Bóg znowu prawie mi ją zabrał? To miała być kara? Pier***e taką sprawiedliwość. To mnie powinien ukarać, a nie ją. Mnie!Każda część na Szczycie ukazuje nam nowe światło na postać głównych bohaterów.

Przyznam się wam, że ta seria z każdą częścią skrada moje serce coraz bardziej. Tu kipi namiętnością, seksem, pożądaniem, powieść jest bardzo wciągająca, emocjonująca,pozatym tu jest taka duża dawka emocjonalna, że rozwala czytelnika na samym starciu. Moje serce zostało złamane, rozwalone na kawałeczki po raz czwarty ! Już się nie mogę doczekać tej piątej części, Jaka ona będzie ? Co tym razem spotka Seda i Rebecke ?
Zawsze z powieściami Kasi Haner zastanawiam się, co jej siedzi w głowie? Co jeszcze ciekawego wymyśli? 

Powiem wam, że każda seria, którą wydała Kasia Haner a jest ich dwie, jedna wydawana jest w trakcie i kolejna się zaczęła, pokazuje nam jak Kasia z każdą książką piszę jeszcze lepiej, dba o najmniejsze szczegóły, by dopieścić swojego czytelnika. 

Cieszę się, że mogłam poznać serię od samego początku. 

Z przyjemnością oraz czystym sercem polecam wam czwartą część na Szczycie Właściwy Rytm, a także wszystkie książki Kasi Haner, które wydała.

Kasia za każdym razem prezentuje swojemu czytelnikowi taką huśtawkę emocjonalną.
A ty skusisz się, by sięgnąć po książkę Na Szczycie Właściwy Rytm ?


Za możliwość zrecenzowania powieści dziękuję autorce oraz wydawnictwu Nova Res.