sobota, 1 lipca 2017

Dorota Schrammek - W Słońcu i we mgle

Niepozorny hotelik w centrum Wałcza, trzy przyjezdne kobiety i włascielka obiektu-sceneria iście filmowa, jednak daleka od ideału. Za bohaterkami ciągnie się przeszłość, która prześladuje je na każdym kroku.Dlaczego Bożena ma wiecznie zaciśnięte usta i tworzy szczegółowy plan dnia?

Co jest przyczyną tego, że Natalia nie chce rozmawiać z mężem, a w nocnej szafce skrywa pozew rozwodowy?
Z jakiego powodu Majka usiłuje popełnić samobójstwo?
I w końcu Alicja-skąd wie o sekretach pozostałej trójki?
Jakie tajemnice kryją za hotelowymi drzwiami?
Najnowsza powieść Doroty Schrammek pokazuje nam, na jaki poziom autorka wchodzi z każdą powieścią, jak potrafi obezwładnić swojego czytelnika, wciągnąć w swoją powieść. 

Po raz kolejny przy książce autorki wchodzę w powieść, w powieść, w której mam wrażenie jakbym była tam razem z głównymi bohaterkami, czuła to co one, widziała to co one. Powieść jest bardzo przyjemna, wciągająca, tajemnicza, dobrze się ją czyta. 
Lubię powieści Doroty Schrammek, ponieważ pokazują piękne historie, trudne czasami z przeszłości i z przyszłości. Główne bohaterki tej powieści nie mają lub nie miały łatwo, a co ich łączy ? Odwaga ? Tajemniczość ? Ten sam hotel ? 

Zachęcam was do sięgnięcia po najnowszą powieść W słońcu i we mgle z pewnością was wciągnie i nie pożałujecie tej przygody.
Ja jestem powieścią dobrze zachwycona a wy ? Sięgniecie po powieść W słońcu i we mgle ? Naprawdę warto jestem pozytywnie nastawiona do tej powieści i mogę śmiało wam jej polecać.

A autorce dziękuję za wspaniała emocjonalną przygodę podczas czytania książki.


Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Szara Godzina.

czwartek, 29 czerwca 2017

Bruce Porter - Uwikłana

Historia Byłej Królowej Narkotykowego Imperium,Która Zaczyna Pracować Jako Tajna Agentka.Pilar to piękna pochodząca z wyższych sfer Kolumbijka. Cechuje ją nieodparty urok, zdolności manipulacyjne i słabość do tego, co zakazane.

Zawsze trafiała na nieodpowiednich mężczyzn. To przez nich zostaje uwikłana w handel kokainą w międzynarodowym kartelu, stając się wkrótce jego nieformalną liderką.
Kobiet cudem wyplątuje się z narkobiznesu i wraz z dziećmi próbuje zacząć nowe życie na Florydzie. Ich spokój zakłóca były mąż. Aby skrócić wyrok, ujawnia nazwisko Pilar rządowej agencji. W ramach „ Operacji Księżniczka”, kobieta zostaje zmuszona do infiltracji groźnego kartelu w celu przechwycenia pokaźnej sumy pieniędzy i kokainy wartej pół miliarda dolarów. 

Doświadczona Pilar wczuwa się w role idealnie.

Przez to znajduje się na celowniku niebezpiecznych kolumbijskich partyzantów, którzy ją porywają. Zaczyna się gra o życie. Ta oparta na faktach sensacyjna opowieść wiernie przedstawia obraz kryminalnego świata i arkana nielegalnego biznesu, w którym kobiety do niedawna były tylko ozdobą narkotykowych baronów. 
Książka trzyma czytelnika w sidłach od samego początku, dreszczyk emocji trwa od początku do końca . Jak potoczy się Pilar dalsze życie ? Czy wygra grę o życie ? Czy wróci do dzieci ? A może inaczej się to skończy ? 
Książka jest pełna emocji tych dobrych i tych złych. Wydawnictwo Kobiece stawia sobie coraz większą poprzeczkę przy wydawaniu nowych pozycji książkowych. 
Uwikłana włada swoim czytelnikiem , przez całą przygodę związana z czytaniem . Tym razem weszłam w książkę jak to się udało pisarzowi nie wiem , ale miałam wrażenie jak bym była tam razem z Pilar, wszystko przeżywała razem z nią. 
Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością Bruce Portera i jestem zachwycona .

A wy macie ochotę sięgnąć po Uwikłaną ? A może już to zrobiliście ?
Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Kobiece.

środa, 28 czerwca 2017

Rob Jovanovic - George Michael

Wrażliwy marzyciel,

niekwestionowana gwiazda muzyki,

człowiek, który walczył ze smutkiem.


Życie George'a Micheala to tajemnica. Chociaż był jedną z najpopularniejszych gwiazd muzyki popu na świecie, bardzo dbał o ochronę swej prywatności.

Wychowywał się w Londynie w rodzinie greckich imigrantów.

Chociaż od zawsze marzył o scenie, ojciec podcinał mu skrzydła, twierdząc, że George nie ma talentu.

Jednak gdy w 1981 r. Z przyjacielem założył zespół Wham!, jego przeboje szybko opanowały listy przebojów, a cały świat okrzyknął go jednym z najseksowniejszych piosenkarzy. Ale nie o takiej sławie marzył George. 

Kiedy rozpoczął karierę solową, trudno mu było udźwignąć ciężar życia ciągle wystawionego na publiczną krytykę. Wokół jego osoby pojawiało się wiele kontrowersji-głośny proces z wytwórnią Sony, aresztowania, uzależnienie od narkotyków, depresja, skandale obyczajowe. Dopiero tournée w 2006 roku pokazało, że nadal jest uwielbianą i wyjątkową ikoną rynku muzycznego. Zmarł nagle na Boże Narodzenie 2016 roku, w chwili, gdy wszystkie radiostacje świata nadawały jego przebój wszech czasów Last Christmas.George Michael był wyjątkową osobą, wyjątkowym muzykiem, i mimo trudności jakie przed nim stawały robił to, co kochał dalej. 

Ta biografia jest niezwykła, poznajemy szczegóły, jakich losy dotąd nie znaliśmy.

Bardzo lubię czytać biografię, bo znamy osobę tylko z telewizji, stacji radiowych, czy stacji muzycznych i gazet, a w biografiach poznajemy ludzi, inaczej, intymniej. 

Z tą biografią spędziłam przyjemnie czas, popłynęły nieraz łzy, ale ich nie żałuje, naprawdę warto przeczytać tę książkę, poznać bliżej najbardziej utalentowanego muzyka naszych czasów oraz jego sekrety.

Z przyjemnością polecam wam  biografię.
Za możliwość przeczytania ksiażki dziękuję wydawnictwu Wielka Litera.

niedziela, 25 czerwca 2017

Vi Keeland - Szansa

Minęło Siedem Lat, Ale Ona Pozna Go Wszędzie.

Nic Się Nie Zmieniło-Mięśnie Pod Opiętą

Koszulą, Oczy i Uśmiech. Wszystko To, 

O Czym Wolałaby Zapomnieć.Olivia Michaels jest na najlepszej drodze do osiągnięcia sukcesu. Młoda i bystra kobieta jest pełna determinacji. Przed nią praca marzeń i nie ma czasu na rozpraszanie się facetami.
Vivance Stone jest fantazją niejednej kobiety. Seksowny i władczy zawodnik MMA całkowicie skupia się na karierze. Ciężkie doświadczenia z dzieciństwa nauczyły go, że emocje to słabość, a miłość ciągnie człowieka na dno. Z drugiej strony porządny seks jest lekarstwem na wszystko.
Tak się składa, że Vince i Liv już się kiedyś poznali, co nie skończyło się najlepiej. Kiedy ich drogi przecinają się ponownie, nieufność i zaskoczenie mieszają się z niepohamowanym pożądaniem. Czy zapomną o starych ranach, skoro blizny są jeszcze widoczne ? 
Piorunująca Powieść, W Której Królują Iście Zwierzęce Instynkty.
Jak potoczą się ścieżki dwojga ludzi, których znowu coś połączyło ? 

Szansa jest to druga część bestselerowej serii o seksownych zawodnikach MMA. 

Książka warta przeczytania jednym tchem. 

Szansa balansuje pomiędzy pożądaniem, namiętnością, nieufnością dwojga ludzi oraz niepokojem co z tego wyniknie. Czy głowni bohaterowie dadzą sobie szansę na zaufanie ? Na to, co będzie ? Tego wam nie zdradzę. 

Powiem wam, że to przygoda emocjonująca , ale nie wiem, kiedy tak szybko się skończyła , niedawno otwierałam książkę, a już ją zamykam.

Wydawnictwo Kobiece zdecydowało się na wypuszczenie najbardziej emocjonującej serii napisanej przez Vi Keeland , z czego bardzo się cieszę, bo to jeszcze nie koniec.

Emocje przejdą jeszcze większą burzę , podczas czytania i czekam na to z niecierpliwością. Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Kobiece.