sobota, 21 października 2017

Aurora Rose Reynolds - Until November

Po tajemniczym wypadku November wyprowadza się z Nowego Jorku, ucieka przed despotyczną matką i tajemnicą z przeszłości. U boku ojca pragnie znaleźć bezpieczeństwo i spokój. Nie spodziewa się, że los przygotował dla niej inny scenariusz.
Rozpoczyna pracę jako księgowa w rodzinnym klubie ze striptizem. Tam poznaje niezwykle przystojnego ochroniarza Ashera. Początkowo ten pewny siebie i bezczelny mężczyzna nie robi na November dobrego wrażenia. Ona na nim wręcz przeciwnie...
Niechęć szybko ustępuje fascynacji, a później niepohamowanej namiętności. Jednak w końcu nadchodzi dzień, w którym córka Wielkiego Mike'a musi zmierzyć się z czyhającym na nią od urodzenia niebezpieczeństwem. Czy tym razem miłość Ashera wystarczy, aby ochronić ją przed przeszłością?
Zanurz się w niebezpiecznym świecie November.

Zakazane romanse, niedające o sobie zapomnieć

przeszłość i bliscy, którzy ranią najbardziej.

Czy już wiesz, komu zaufasz?
Pierwszy tom bestsellerowej serii Aurory Rose Reynolds Until. Bracia Mayson nie pozwolą o sobie zapomnieć!Bardzo ciekawie zapowiada się nowa seria! Nie tylko pierwszy tom jest bardzo emocjonujący, ekscytujący, pełen wrażeń, pełen pożądania, namiętności, ale bardzo ciekawy. Naprawdę seria bardzo dobrze się zapowiada. 
Dawno nie miałam z wydawnictwa Editio Red tak emocjonującej i dobrze zapowiadającej się powieści.

Owszem to pierwsze spotkanie z twórczością Aurory Rose Reynolds, lecz na pewno nie ostatnie, to spotkanie było pełne wrażeń, i dobrych chwil spędzonych przy powieści.
Zostałam rozwalona na bardzo drobne kawałeczki, wydawnictwo pokazało, że naprawdę warto sięgać po takie powieści i nie zamierza zmniejszać swoich poprzeczek oraz granic tylko je jeszcze podnosić ! Przyznam się wam, że już nie mogę się doczekać drugiego tomu, nie jestem w stanie określić czy dam rade wytrzymać !

Z przyjemnością wam polecam powieść Until November oraz zachęcam do zakupu, sięgnięcia po nią, ciekawa jestem jak wyjdzie drugi tom, czy również mnie rozwali na kawałki a może wręcz przeciwnie ?

Za możliwość przeczytania powieści dziękuję wydawnictwu Helion/Editio Red

piątek, 20 października 2017

Bożena Gałczyńska-Szurek - Cierpkie winogrona

Po odczytaniu testamentu męża obrazek idyllicznego związku Pauliny rozpada się na drobne kawałki. Kobieta postanawia wyruszyć do Grecji, by znaleźć spadkobiercę należnego jej majątku i zdemaskować oszustwa męża.
Czy uda się jej odkryć tajemnice podwójnego życia Janka?

Kim są ludzie ze starych fotografii? A może nic nie jest takie, jak się nam wydaje?
Autorka przeplata malownicze opisy greckich krajobrazów i zwyczajów z barwną historią miłosną. Nieszczęśliwy roman z przystojnym Grekiem utwierdza Paulinę w przekonaniu, że winogrona nie zawsze mają słodki smak. 
Powieść Cierpkie winogrona jest powieścią bardzo dobrze napisaną, w której jest dużo barwnych wątków, oraz opisane są piękne krajobrazy Greckich wysp.

Jest to powieść bardzo realistyczna, przyjemna, ciekawa, a także wzruszająca, bardzo dobrze się ją czyta.

Przyznam się wam, że jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością Bożeny Gałczyńskiej-Szurek, ale jak bardzo pozytywne, przyjemne, z przyjemnością sięgnę po jej powieści.


Cierpkie winogrona opowiadają swojemu czytelnikowi o historii pełnej intryg, zachęca nas do przeczytania. Ale pojawiają się w niej także spore tajemnice, niepewność.

Powieść ukazuje nam, że, nie zawsze winogrona, które nam się nam ze słodkim smakiem je mają.

To było naprawdę pozytywne spotkanie, dałam się w ciągnąć w historię głównej bohaterki, przeżywać wszystko razem z nią. 

Cieszę się, że miałam okazję przeczytać Cierpkie winogrona, dać się przenieść do pięknej Grecji.
Z przyjemnością wam polecam powieść Cierpkie winogrona. Przyznam się wam, że mam ochotę jeszcze raz ją przeczytać.
Za mozliwość przeczytania książki dzięuję autorce.

środa, 18 października 2017

Iwona Banach - Klątwa utopców

Dagmara musi zając się dziadkiem przez kilka dni. Nic prostszego ? Nie w tym przypadku! Starszy pan zafunduje jej wakacje w zrujnowanym szpitalu psychiatrycznym na Roztoczu. Ludzie są tu mili i spokojni, szkoda tylko, że akurat ktoś postanowił wymordować pół wioski. No cóż, są miejsca, gdzie nawet najbłahsze urazy starannie się pielęgnuje, by z czasem wyrosły na pożądane spory sąsiedzkie, i Utopce to jedno z tych uroczych miejsc. Warto je odwiedzić! Tutaj można się zakochać... na zabój! Ta książka to ostrzeżenie! Nieodpowiedzialne zachowanie może spowodować katastrofę na ruchu lądowym i kłopoty matrymonialne, nieboszczyk w płynie nie wpływa dobrze na cerę, a konkursy esemesowe mogą być przyczyną śmiertelnego zatrucia...
Klątwę utopców miałam okazję przesłuchać w formie audiobooka, powiem wam szczerze, że chyba zacznę częściej słuchać książek. Dlaczego? Ponieważ bardziej idzie się wczuć w powieść, bardziej idzie się zatracić i przeżywać wraz z głównymi bohaterami ich historie, przygody.

Z twórczością Iwony Banach jest to moje pierwsze spotkanie, bardzo owocne, cieszę się, że właśnie jej twórczość mogę przesłuchać. Iwona Banach, bardzo dobrze pisze, dba o wszystkie szczegóły. Powieść czyta Magda Karel, która bardzo dobrze oddaje dreszcz emocji podczas czytania, czytelnik może odczuć każde uczucia głównej bohaterki.Przyznam się, że inaczej się czyta powieści, a inaczej się je słucha. Inne towarzyszą wtedy odczucia, emocje.

Dlatego cieszę się, że właśnie miałam okazję przesłuchać powieści, ponieważ jest mimo wszystko emocjonalna, wzruszająca, bardzo tajemnicza, pojawia się u czytelnika pewien dreszczyk emocji. 
A ty wolisz bardziej czytać czy słuchać książek ?

Z przyjemnością mogę wam polecić książkę, jak i audiobuka Klątwy utopców.


Za możliwość przesłuchania audiobuka dziękuję autroce.

poniedziałek, 16 października 2017

Maria Solar - Skardzione godziny

                                                     Naiwne miłostki.

                                                      Zawiedzione uczucia.

                                                           Zakazana miłość zdolna pokonać czas.
Anselmo umiera, trzymając w dłoni tajemniczą kartkę z napisem: „Powiedz, że mnie kochasz". Tych kilka słów zapisanych na skrawku papieru przyczynia się do ujawnienia pasjonującej historii miłosnej, która nigdy się nie skończyła.
Dwie rodziny muszą zmierzyć się z odkrytym sekretem, który na zawsze połączy ich losy i odmieni zniewolone konwenansami życie. Na dwa lata przed uchwaleniem prawa rozwodowego w Hiszpanii członkowie obydwu klanów walczą z poprawnością obyczajową i duszą się w toksycznych relacjach, które są zaprzeczeniem miłości, jaką przeżył Anselmo.
To historia, w której przeplatają się żar miłości, pokusy niewiernych kochanków, gorzki smak zawodu i doznania młodych ludzi odkrywających seks.Skradzione godziny jest to bardzo wzruszająca, emocjonująca, piękna, a zarazem kipiąca żarem i namiętnością opowieść.

Przyznam się, że  jest to moja pierwsza przygoda z twórczością Mari Solar , przygoda pełna emocji, wzruszeń, a nawet kilku łez. Spędziłam przy tej powieści, niezapomniane godziny, ekscytujące. Cieszę się, że miałam okazję przeczytać tę niezwykłą powieść, pełną pięknej historii o miłości, o ludzkich doznaniach. 
Wydawnictwo Kobiece mam wrażenie, że samo sobie daje coraz większe poprzeczki, granice, z każdą powieścią coraz to lepsze powieści wydają. Bardzo emocjonujące, wzruszające i pełne doznań czytelnika.
Z przyjemnością polecam wam powieść Skradzione Godziny, jest to powieść godna przeczytania, zakupienia.To jak sięgniesz po Skradzione godziny? Dasz sobie skraść swoje cenne godzinny, by zatracić się w pięknej powieści? 

A może już zakupiłaś/eś powieść i zastanawiasz się, kiedy ją przeczytać ?Nie pożałujesz swojego wyboru, by sięgnąć po książkę autorstwa Marii Solar.

Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Kobiece.