niedziela, 8 października 2017

Audrey Carlan - Dziewczyna na Miesiąc

Mia Saunders przeszłą długą drogę.
Przez ostatnie dziewięć miesięcy była dziewczyną do towarzystwa, wynajmowana na miesiąc przez bogatych i wpływowych mężczyzn. A wszystko po to, aby spłacić dług ojca-Okrągły Milion. Ostatnio odwiedziła Miami, gdzie kusiła w teledysku popularnego piosenkarza, potem Teksas, gdzie niespodziewanie trafiła na tajemnice własnej rodziny, i Vegas, a tam ciąg dalszy rodzinnych kłopotów.
Ostatnia część Dziewczyny Na Miesiąc przenosi wiele zaskakujących i niespodziewanych zwrotów akcji.
Mia trafia kolejno do Hollywood, Nowego Jorku i Aspen. W październiku zaczyna nowe życie oraz pracę przy programie telewizyjnym, w którym prowadzi odcinek o pięknym życiu. Jej mężczyzna walczy z duchami przeszłości i urazem psychicznym. Razem udaje im się znaleźć sposób na pokonanie przebytej traumy.
Następnie jedzie do Nowego Jorku, żeby z okazji Święta Dziękczynienia nagrać program o byciu wdzięcznym. Spełniają się prawię wszystkie jej marzenia. Wreszcie, w grudniu, trafia do krainy zimowych cudów - do Aspen w Kolorado, żeby nakręcić odcinek o miejscowych artystach. Podejmuje pracę w wyjątkowych i zaskakujących okolicznościach. A co z tajemniczą matką?
Przygotuj się na koniec ekscytującej podroży Mii!


Dziewczyna Na Miesiąc jest to powieść bardzo emocjonująca, kipiąca seksem, pożądaniem.

Przyrzynam się, że zaczynam serię od końca dlatego trochę trudniej mi pisać o powieści jak znam tylko ostatnią część przygód Mii Saunders. 

Mam nadzieje, że uda mi się przeczytać trzy poprzednie części. 

Z twórczością Aundrey Carlan, jest to moja pierwsza przygoda, pełna wrażeń, eksctycaji, autorka bardzo dobrze pisze, dba o każdy najmniejszy szczegół, wręcz go dopieszcza, i to jest idealnym krokiem w powieści.

Dziewczyna Na Miesiąc, wciąga , pochłania swojego czytelnika. Przyznam, że spędziłam dwa idealne wieczory przy tej książce.


Potrzebuje więcej takich powieści, które potrafią mną zawładnąć emocjonalnie, dla książkoholika jest to raj na niebie wtedy.

Bardzo się cieszę, że miałam okazję przeczytać, powieść.

Dlatego z przyjemnością polecam wam Dziewczynę na miesiąc, jest to naprawdę świętna powieść.
To jak sięgniesz po powieść Dziewczyna na miesiąc?Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Edipresse.