piątek, 4 sierpnia 2017

Anna Klara Majewska - Powrót na Majorkę

Życie w Warszawie zaczyna Magdę przytłaczać. Zapracowany narzeczony jej nie zauważa, a niezmordowana w narzekaniu matka znowu chciałaby zostać babcią i zobaczyć córkę w sukni ślubnej. Wybryki syna Michasia, brak satysfakcji z pracy, problemy rodzinne i świadomość zbliżającej się czterdziestki doprowadzają Magdę na skraj załamania nerwowego.Wraca więc na ukochaną Majorkę, stęskniona za wolnością, jakiej tam znalazła.

Już pierwsze promienie słońca przywołują gorące wspomnienia, a za sprawą pewnego przystojnego blondyna Magda znowu poczuje się młoda i warta grzechu.
Ponura Warszawa, zobojętniały narzeczony, zbuntowany nastoletni syn i problemy z nieokiełznaną rodzinką wydają się coraz bardziej odległe...Anna Klara Majewska po raz drugi przenosi nas w piękny świat Majorki. Po raz kolejny mamy okazję być z Magdą, przeżywać to, co ona spakować się i wyjechać, by przemyśleć, odpocząć, poczuć się wolną.
W drugiej części główna bohaterka Magda po raz kolejny ma ochotę uciec od rzeczywistości związanej z Warszawą i swoim życiem. Czy jej związek przetrwa ? Jak wpłynie na wszystko relacja z tajemniczym blondynem ? Czy zdecyduje się po raz kolejny wrócić z Majorki ? A może zostanie tam na zawsze ? 

Rodzi się wiele pytań, niektóre z nich mają odpowiedź, na niektóre musimy czekać.


Druga część jest jeszcze bardziej emocjonująca, tajemnicza, intrygująca, idealna na lato. Czy zdecydujesz się wejść w powieść i choć na chwilę być razem z Magdą na Majorce ?Z przyjemnością polecam wam powieść.Za możliwość przeczytania ksiażki dziękuję wydawnictwu Wielka Litera.

środa, 2 sierpnia 2017

Layla Wheldon - Dance Sing Love Miłosny Układ

Livia Innocenti jest zawodową tancerką. Razem z zespołem tworzy show podczas koncertów i w teledyskach największych gwiazd muzyki rozrywkowej. James Sheridan jest typowym piosenkarzem, bożyszczem fanek i ulubieńcem portali plotkarskich.
Spotykają się w Rzymie w czasie wspólnego tournée po Europie. Livia szybko się przekonuje, że młodemu celebrycie woda sodowa uderzyła do głowy. Nikt jej tak nie irytuje na próbach, jak arogancki i egoistyczny James.

Na dodatek choreografia została pomyślana tak, że kilka utworów wykonują w duecie. Początkowo nie potrafią się porozumieć i nawzajem się ignorują, jednak serca nie da się oszukać, nie na dłuższą metę. 

Czy będzie to szczęśliwy układ? Jakie role przyjdzie im wspólnie zatańczyć w tej historii?
Podążanie za głosem serca nie zawsze jest takie proste, jak się wydaje.

I nie zawsze słuszne. Czasem kierowanie się rozumem to najlepsza droga, zwłaszcza gdy miłość, zamiast uszczęśliwiać, sprawia ból.Zatrać się w historii pełnej pasji, pożądania, niespodziewanych zwrotów akcji i gorących rytmów.
Po prostu: Dane&Sing&Love!


Miłosny układ jest powieścią piękną, tajemniczą, kipiąca pożądaniem, z pewnością buzuje dużą dawką hormonów oraz pasji czy tańca.
Powieść jest debiutem i powiem szczerze, że autorka weszła w świat pisarzy z dużym przytupem. 

Książka przez dłuższy czas utrzymywała się na pierwszym miejscu na wattpad.com. 

Miłość nie zawsze jest idealna, nieraz musi przejść przez cierpienie, różne tajemnice co wychodzi na dobre a czasami na odwrót. 

Jak będzie w przypadku tej historii ?
Jest to zmysłowa , emocjonująca niezwykła powieść zwykłej dziewczyny, która bezinteresownie oddała serce mężczyźnie zakochanemu w innej. 

Gorąco polecam Miłosny Układ warto po nią sięgnąć. 

Osobiście się cieszę, że mogłam przeczytać tak dobry debiut tego lata. I z cierpliwością czekam na dalsze tomu Dance&Sing&Love.
A ty sięgniesz po Miłosny Układ ? Dasz się obezwładnić ?

Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Helion/Editio Red.

Zabawa w dedektywa z tytułem oraz autorem powieści

Cześć moi drodzy . Już niedługo nakładem pewnego wydawnctwa ukaże się ciekawa powieść . Dlatego chciałabym was zaprosić do zabawy w dedektywa , byście troszeczkę poszperali , posiedzieli  i odgadli tytuł powieści oraz autora , a może uda wam się odgadnąć wydawnictwo ? Przedstawiam wam opis książki : Serce Lexy Shaw rozpada się na milion kawałków. W zaledwie kilka dni traci w wypadku samochodowym ukochaną matkę, a kilka dni później musi pożegnać się z drogą jej sercu nianią.
Z gorzkimi okruchami wspomnień i świadomością, że została totalnie sama na świecie, apatycznie przegląda rzeczy po zmarłych. Nagle odkrywa coś, co może zmienić wszystko.
Czy Lexy przez lata żyła w kłamstwie? Kto jest jej prawdziwą matką?  Dokąd zaprowadzą ją samotność i desperacja? Czy marzenie o odkryciu sensu życia pokona granice czasu i kontynentów?
Tajemnice gonią tajemnice, wyzwanie pędzi za wyzwaniem, a rozpaczliwe próby odzyskania tożsamości wystawiane są na niejedną trudność.
----
To nietypowe dzieło – na poły detektywistyczny thriller, na poły emocjonująca podróż. Przyjemna i inteligentna przygoda, która jest niewątpliwie obiecującym debiutem
– bestsellerowa autorka Sophie Cooke
Zachęca Cię opis książki ? Odgadniesz autora powieści oraz tytuł ?  A może odgadniecie wydawnictwo ? 

Powieść już w krótce będzie mieć premierę a także recenzję będziecie mogli przeczytać na Zaczytanej :) 


Zapraszam do zabawy :)
Na odpowiedzi  czekam w komentarzach :) Powodzenia !


wtorek, 1 sierpnia 2017

Laurelin Paige - Ostatni Pocałunek

Ostatni pocałunek,
    który obezwładnia
Podsycona mrokiem przyjemność,
      której nie możesz się 
          oprzeć


Emily Wayborn podjeła ostateczną decyzję. Niestety nie może jeszcze stwierdzić, czy zabójczo przystojny Reeve Saills zdobył jej zaufanie, a to jedyny mężczyzna, który może ją w pełni zaspokoić.


Seksowny miliarder to również jedyny facet, przy którym Emily może być sobą.   Tylko on zna jej bezwstydne zachcianki i uwielbia jej spełniać. Reeve to ostatni stały punk odnisienia  w jej życiu, bo reszta rozsypała się na kawałki.


Jednak tajemniczy pan Saills jest mistrzem manipulacji i skrywania sekretów. Chociaż Emily pragnie je odkryć, ktoś usilnie dba o to, aby nawet nie zbliżyła się do prawdy.


Z upływem czasu kobieta kwestionuje wszystko, na czym opierała swoją wiedzę o miłości i przyjaźni.
Musi podjąć bardzo ważną decyzję, która ocali jej serce lub...życie.


Powieść Ostatni pocałunek jest bramą z otwartymi dzwiami do namiętności , uwodzenia, gorącego seksu . 
Jest to powieść bardzo emocjonująca , tajemnicza , a zarazem bardzo wciągająca. Balansuje na takiej krawędzi między namiętnością, seksem , miłością a tajemnicami , słodkimi kłamstwami. 

Powieść przede wszystkim wciąga czytelnika , daję mu sporą dawkę emocji, po których szubko się nie otrząsnie . 

Ostatni pocałunek jest drugą częścią, bardzo dobrej serii spod pióra  Laurelin Paige. Autorka z każdą powieścią coraz bardziej intryguje, zaciekawia swojego czytelnika , a przede wszystkim rozwala go na bardzo drobne kawałeczki . 


Z przyjemnością polecam wam powieść Ostatni Pocałunek a także pierwszą część serii.

To jak sięgniesz po najnowszą powieść Laurelin Paige ? Dasz się ponieść emocją , miłości , która zapiera dech w piersiach ?
Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Kobiece.