wtorek, 8 maja 2018

K.N. Haner -Zakazany Układ

Nicole żyje w toksycznym i destrukcyjnym związku z mężczyzną, który zaopiekował się nią po śmierci jej rodziców. Pewnego dnia, gdy po raz kolejny zostaje przez niego pobita, postanawia popełnić samobójstwo, Ucieka z domu i dociera nad urwisko, żeby skoczyć prosto do oceanu.W tym samym momencie, w którym dziewczyna zamierza odebrać sobie życie, miejscowi gangsterzy wykonują brutalną egzekucję i Nicole staje się przypadkowym świadkiem. Zamiast umrzeć, trafia prosto do domu mafiosa - Marcusa Accardo. Mężczyźnie imponuje to, że Nicole nad życie pragnie śmierci. Świat mafii nie jest jednak prosty, a pojawienie się kobiety w samym centrum gangsterskiego piekła nie zwiastuje niczego dobrego.Początkowo nienawiść i strach między Marcusem a Nicole, przeradzają się w fascynację oraz namiętność. Marcus zaczyna współczuć Nicole, gdy się dowiaduje, co ją spotkało. Oboje zgadzają się na układ, który nie ma na celu wyeliminowania największego wroga Marcusa - Aleksandra Modano. Brutalne zasady gangsterskiego świata są jednak niewzruszone dlatego, gdy w gre wchodzą uczucia, wszystko się komplikuje. Niebezpieczeństwo pojawia się na każdym kroku, a jedna chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii, której ceną jest ludzkie życie.Kasia Haner z każdą swoją powieścią zaprowadza nas w nową niesamowitą podróż, pełną namiętności, pełną emocji. Podaje nam dużą dawkę emocji , które w kumulacji powodują duży wybuch emocjonalny.
Historia Nicole i Marcuda Accardo  nie jest typową miłosną opowieścią, pojawiają się w niej nie tylko wybuchy namiętności , ale także po części strach, duża tajemniczość.Kasia Haner z każdą swoją książką, udowadnia nam z jaką pasją piszę oraz jak ulepsza każdą swoją książkę. Cieszę się że dba o każdy najmniejszy szczegół , by dopieścić swojego czytelnika.

Dlatego z przyjemnością wam polecam tą powieść , oraz zapraszam w najbliższych dniach na recenzję drugiej części Mafijnej miłości.


Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Editio Red/ Helion