poniedziałek, 13 marca 2017

Natasza Socha - Kobiety Ciężkich Obyczajów

Są kobiety, dla których mężczyzna jest tylko dodatkiem. 

Do sukienki i do życia.
Kwiryna mieszka w barwnej, przedwojennej Warszawie, a splot nieoczekiwanych okoliczności wprowadza ją do świata ekskluzywnych prostytutek. Nieśni o księciu z bajki, szczęśliwej rodzinie ani miłości na zawsze.

Kira, jej prawnuczka, dziedziczy po prababce nie tylko różnobarwność tęczówek, ale i nonszalancję, z jaką traktuję płeć męską. Czy Kirze uda się odmienić swoje przeznaczenie, czy powtórzy błędy Kwiryny ?Książka Kobiety ciężkich obyczajów jest to trzeci tom serii Matki, czyli córki. To powieść o trudnych relacjach między kobietami,  która miłości zawsze daje drugą szansę bez względu na wszystko , ale także o tajemnicach i niewypowiedzianych na głos pretensjach .

Główna bohaterka oraz jej prawnuczka nie mają wżyciu , prostych poukładanych dróg, lecz kręte z przeszkodami, by na końcu ujrzeć światło nadziei. Wspaniała powieść o Kobietach , które żyją swoim życiem jak chcą oraz z kim chcą.
Autorka dała nam bardzo dobrą słodko-gorzką powieść , która na długo nie wyjdzie nam z pamięci.

Cieszę się, że po raz kolejny , miałam okazję przeczytać, powieść Nataszy Sochy . Autorka pisze same dobre książki, które czytając czytelnik bardzo długo analizuje , przetwarza. Dzięki temu książka na długo gości w naszych myślach oraz sercach .


A ty sięgniesz po tą ksiązke ? 
Z przyjemnoscia polecam nie tylko tą część ale także dwie poprzednie. Książki są warte przeczytania , zakupienia by pięknie zdobiły naszą biblioteczkę czy też wypożyczenia w bibliotece.


Wiem, powtarzam się ale naprawdę warto czytać polskich autorów. 
Za możliwość przeczytania książki dziękuję autorce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz