środa, 15 marca 2017

Anna Sakowicz - Już nie uciekam - Premierowa

Joanna potrafi zaskakiwać zarówno siebie, jak i najbliższych. Jest narzeczoną Artura, iskrzy między nią a Jaromirem, w dodatku pojawia się kolejny zagadkowy mężczyzna.

Pomimo wątpliwości, bohaterka zaczyna urzeczywistniać swoje marzenia. Przeprowadza się na Kociewie i podejmuje decyzję o uruchomieniu kawiarni w lokalu, z którym wiążą się pewne tajemnice. Nadal pracuje jako wolontariuszka w hospicjum dla dzieci. Pisze dla nich bajki. Wkrótce zgłasza się poważny wydawca, który chce ją opublikować, ale stawia warunki...Już nie uciekam jest to najnowsza powieść autorstwa Anny Sakowicz, która zamyka trylogię Kociewską. Jest to historia o dojrzałej kobiecie, która nie ma prostych i łatwych dróg w swoim życiu, która pragnie stworzyć prawdziwy dom z właściwym partnerem. 

Czy mężczyźni, których spotyka w swoim życiu choć trochę są tymi właściwymi ?Już nie uciekam jest to powieść wzruszająca, zabawna, w której są poruszane trudne, ale też ważne dla nas tematy. Książka należy do lekkich oraz przyjemnych, przyjemnie spędza się przy niej czas. Ja jestem zachwycona twórczością autorki Anny Sakowicz , ta książka przeszła moje najmniejsze oczekiwania. 

Bardzo się cieszę, że miałam okazję przeczytać najnowszą powieść autorki.

A wy czy sięgniecie po kolejną emocjonująca, wzruszająca powieść ?
Dacie się ponieść emocjom, jakie dostarcza nam ta książka ?
Za możliwość przeczytania książki dziękuję autorce oraz wydawnctwu Szara Godzina.

1 komentarz: