sobota, 11 marca 2017

Adrian Bednarek - Pamiętnik Diabła

Witaj w moim idealnym, pozbawionym wad świecie. Mam dwadzieścia dwa lata i wszystko, czego mógłbyś zapragnąć. Idealną dziewczynę jak z okładki, popularnych znajomych, samochód swoich marzeń, penthouse na ostatnim piętrze i perspektywę jeszcze lepszej przyszłości przed sobą. Jestem z tych, którym życia zazdroszczą inni. Tak opisze mnie każdy, kto choć raz mnie widział. A jaki jestem naprawdę ? Ci, którzy mieli okazję się przekonać, nigdy nie będą mogli opowiedzieć swojej historii. Żądze siedzące we mnie są tak wielkie, że nie potrafię oprzeć się pokusie ich zaspokojenia. A zawsze dostaję to, czego chcę. 

Jeżeli wierzysz w niebo i piekło, to ja jestem ludzkim odbiciem diabła. Przedstawiam Ci mój pamiętnik. Gdy go przeczytasz, nic już nigdy nie będzie takim, jakim dotąd Ci się wydawało. 
Odważysz się ?Pamiętnik Diabła jest to pierwsza część opisująca losy Kuby Sobańskiego seryjnego mordercy z Krakowa. Powiem wam, że gdy się dowiedziałam, że główny bohater, nosi to samo nazwisko co ja zaciekawiłam się książka nie tylko przez jej fabułę oraz tematykę . Książka jest bardzo wciągająca , spędziłam przy niej dwie noce . Zdecydowanie jest to mocna książka , gdzie główny bohater nie tylko ma być brutalny, ale także zmuszać do refleksji , przemyśleń. 
Powiem wam, że zaczynając książkę miałam lekki dreszczyk , ale gdy czytałam z każdą stroną on wzratał coraz bardziej . Mimo że czytałam książkę w nocy to nie ukrywam w niektórych momentach podskakiwałam , ciary się utrzymują dotąd . 
Pamiętnik Diabła jest to debiutancka powieść autora , przede wszystkim bardzo dobra powieść , mocna , ciekawa, ale też skrywa w sobie dużo tajemniczości, strachu . Przyznam się, że jestem ciekawa dwóch kolejnych powieści gdzie są kontynuowane losy Kuby Sobańskiego .


Cieszę się, że mogłam zapoznać się z losami głównego bohatera, a także z twórczością Adriana Bednarka .

To bardzo dobra książka warta przeczytania .
A czy ty odważysz się sięgnąć po Pamiętnik Diabła ?
Za możliwość przeczytania książki dziękuję autorowi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz