sobota, 10 grudnia 2016

Beata Zdziarska - Zagubiony Szlak

Bieszczady, noc wigilijna trójka zagubionych niezwykłych osób-Paweł, Marta oraz Jan. Spotykają się w schronisku, którego nie ma na mapach wraz z gospodarzem.

Tej magicznej nocy po rozgrzaniu się ciepłym napojem, każdy z bohaterów opowiada swoją historie. Każda historia opowiada o wyruszeniu w świąteczny czas w magiczne Bieszczady.

Trzy różne historie, co je łączy ?

Wspólna wigilia i Bieszczady. Jak potoczą się dalsze losy Pawła , Magdy oraz Jana po wigilijnej nocy ?

Za oknem śnieg, ogień w kominku do tego mieszkam w Bieszczadach a w dłoniach zagubiony szlak, jak nie trafić w idealny magiczny czas ? Zagubiony szlak to historia pełna uczuć, samotności, miłości, rozpaczy, a także ludzkich dramatów. Każde z nich z innego powodu w ten świąteczny czas postanowiło wybrać się samotnie w góry. Książkę czytało mi się bardzo dobrze i szkoda, że tak szybko się skończyła. Autorka w bardzo dobry sposób porusza historię głównych bohaterów. 

Spędziłam bardzo przyjemnie czas przy zagubionym szlaku i nie żałuje. Autorka pokazuje jak fatalne wybory, wpływają na dalsze życie człowieka. Bieszczady zawsze wywołują w człowieku masę pozytywnej siły, energi, wspomnień, a także przemyśleń swojego życia. Książka Beaty Zdziarskiej wywołała we mnie dobre emocje, a także wciągnęła mnie w ten magiczny świąteczny klimat.

Za   możliwość przeczytania książki dziękuję  autorce .

1 komentarz:

  1. Pani Claudio, dziękuję za przeczytanie mojej książki i interesującą, ciepłą recenzję. Serdecznie pozdrawiam. Beata Zdziarska

    OdpowiedzUsuń