środa, 7 grudnia 2016

Natalia Janoszek - Za kulisami Bollywood

Za kulisami Bollywood jest to krótka biografia aktorki Natalii Janoszek. W swojej książce autorka opisuje swoją historię związane z pierwszymi krokami w modelingu, w konkursach piękności, w których reprezentowała Polskę. Także poznajemy początki w karierze aktorskiej, jak została zauważona przez producentów Bollywood , a także swojej pierwszej podróży do Indii mimo trudności w zdobyciu wizy. Natalia pochodzi z Bielsko-Białej, jest absolwentką Business Program na Uniwersytecie Warszawskim. Zdradza nam jak wyglądało jej pierwsze wystąpienie na scenie. Bardzo kocha podróże po świecie, muzykę , dobre kino, a także taniec. W swoich zapiskach pokazuje jak mała szara myszka potrafi zabłysnąć w wielkim świecie Bollywood.
Biografie to nietypowe książki . Opowiadają nam historie życia wielu ludzi . Dzięki nim możemy wielu aktorów , piosenkarzy, a także wielu innych ludzi poznać bliżej . Dla mnie biografia to otworzenie się danej osoby dla innych , jej serca , pozwala nam wkroczyć w jakiś sposób w swój świat . Pozwala otworzyć dla nas swój domek zamknięty na klucz ze swoimi wspomnieniami , tajemnicami, a także uczuciami tymi dobrymi jak tymi złymi .

Osobiście uwielbiam czytać biografie , często po nie sięgam i cieszę się, że biografia Natalii Janoszek , będzie idealnie komponować się w mojej biblioteczce .
 ( zdjęcie jest edytowane ) 

Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictu Helion - Editio White , a także autorce. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz