środa, 21 września 2016

Spotkanie Autorskie z Anna Ziemba-Lonc

W dniu 21 września (środa ) o godzinie siedemnastej odbyło się spotkanie autorskie Anny Ziemby-Lonc w Krościenku Wyżnym w Gminnej Bibliotece Publicznej .Odbył się wieczór z poezją " Przez Labirynt Życia " autorka opowiedziała nam o swoim nowym tomiku poezji , który miał promocje tego dnia  pt. " Czyjeś życie " . Autorka przybliżyła nas do swoich wierszy które możemy  przeczytać w tomiku . Atmosfera spotkania była wręcz idealna autorka czytała swoje wiersze na przemian z muzyką . Mogliśmy również pomiędzy wierszami posłuchać pięnych kompozycji młodego autora który przygotował je specjalnie na tą okazje .
Po zakończeniu oficjalnej części w której odbywało się oficjalne spotkanie z autorką i promocją tomiku mogliśmy usłyszeć piękny koncert  Zespołu Piosenki Poietyckiej " Jak " z Przeworska .

Po zakończeniu koncertu była możliwość zakupienia tomiku poezji " Czyjeś Życie " a także porozmawiać osobiście z autorką i uścisnąć jej dłoń  .
Kilka informacji o autorce : 
Anna Ziemba- Lonc - Urodziła się 13 marca 1986 roku . Mieszka w Krościenku Wyżnym . Magister filologii polskiej z wiedzą o kulturze .Absolwentka PWSZ w Krośnie oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego .Debiutowała w 1999 roku  na łamach lokalnego pisma " Dębina" .Publikowała w prasie oraz licznych  almanachach i antologiach -ostatnio: W kaplicach słów (Krosno 2014), Kawiarentka poetycka 2 (Koszalin 2015) , Pod przykrywką metafory (Krosno 2015) , Czas Kobiety .Antologia poezji .Odsłona pierwsza.( Wielka Brytania 2016), Peron literacki.Antologia poezji (Koszalin 2016 ). Jest laureatką wielu konkursów poetyckich . 
Od   wielu lat jest członkiem Stowarzyszenia Kulturalnego  "Dębina" w Krościenku Wyżnym , aktywnie działa w Stowarzyszeniu Literackim Nauczycieli w Krośnie , współtworzy Brzozowski Ruch Poetycki " Zgrzyt" . Końcem 2014 roku ukazał się jej tomik poezji pt."We wszystkich kolorach tęczy" Serdecznie dziękuję organizatorom Gminnej Biblioteki Publicznej w Krościenku Wyżnym oraz Stowarzyszeniu Kulturalnym " Dębina " za zaproszenie mojej osoby jako blogerki książkowej na tak bardzo miły wieczór poetyckim . 

2 komentarze:

  1. Takie spotkania są bardzo wartościowe :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za zainteresowanie moją poezją i obecność na spotkaniu :)

    OdpowiedzUsuń