sobota, 1 lipca 2017

Dorota Schrammek - W Słońcu i we mgle

Niepozorny hotelik w centrum Wałcza, trzy przyjezdne kobiety i włascielka obiektu-sceneria iście filmowa, jednak daleka od ideału. Za bohaterkami ciągnie się przeszłość, która prześladuje je na każdym kroku.Dlaczego Bożena ma wiecznie zaciśnięte usta i tworzy szczegółowy plan dnia?

Co jest przyczyną tego, że Natalia nie chce rozmawiać z mężem, a w nocnej szafce skrywa pozew rozwodowy?
Z jakiego powodu Majka usiłuje popełnić samobójstwo?
I w końcu Alicja-skąd wie o sekretach pozostałej trójki?
Jakie tajemnice kryją za hotelowymi drzwiami?
Najnowsza powieść Doroty Schrammek pokazuje nam, na jaki poziom autorka wchodzi z każdą powieścią, jak potrafi obezwładnić swojego czytelnika, wciągnąć w swoją powieść. 

Po raz kolejny przy książce autorki wchodzę w powieść, w powieść, w której mam wrażenie jakbym była tam razem z głównymi bohaterkami, czuła to co one, widziała to co one. Powieść jest bardzo przyjemna, wciągająca, tajemnicza, dobrze się ją czyta. 
Lubię powieści Doroty Schrammek, ponieważ pokazują piękne historie, trudne czasami z przeszłości i z przyszłości. Główne bohaterki tej powieści nie mają lub nie miały łatwo, a co ich łączy ? Odwaga ? Tajemniczość ? Ten sam hotel ? 

Zachęcam was do sięgnięcia po najnowszą powieść W słońcu i we mgle z pewnością was wciągnie i nie pożałujecie tej przygody.
Ja jestem powieścią dobrze zachwycona a wy ? Sięgniecie po powieść W słońcu i we mgle ? Naprawdę warto jestem pozytywnie nastawiona do tej powieści i mogę śmiało wam jej polecać.

A autorce dziękuję za wspaniała emocjonalną przygodę podczas czytania książki.


Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Szara Godzina.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz