czwartek, 29 czerwca 2017

Bruce Porter - Uwikłana

Historia Byłej Królowej Narkotykowego Imperium,Która Zaczyna Pracować Jako Tajna Agentka.Pilar to piękna pochodząca z wyższych sfer Kolumbijka. Cechuje ją nieodparty urok, zdolności manipulacyjne i słabość do tego, co zakazane.

Zawsze trafiała na nieodpowiednich mężczyzn. To przez nich zostaje uwikłana w handel kokainą w międzynarodowym kartelu, stając się wkrótce jego nieformalną liderką.
Kobiet cudem wyplątuje się z narkobiznesu i wraz z dziećmi próbuje zacząć nowe życie na Florydzie. Ich spokój zakłóca były mąż. Aby skrócić wyrok, ujawnia nazwisko Pilar rządowej agencji. W ramach „ Operacji Księżniczka”, kobieta zostaje zmuszona do infiltracji groźnego kartelu w celu przechwycenia pokaźnej sumy pieniędzy i kokainy wartej pół miliarda dolarów. 

Doświadczona Pilar wczuwa się w role idealnie.

Przez to znajduje się na celowniku niebezpiecznych kolumbijskich partyzantów, którzy ją porywają. Zaczyna się gra o życie. Ta oparta na faktach sensacyjna opowieść wiernie przedstawia obraz kryminalnego świata i arkana nielegalnego biznesu, w którym kobiety do niedawna były tylko ozdobą narkotykowych baronów. 
Książka trzyma czytelnika w sidłach od samego początku, dreszczyk emocji trwa od początku do końca . Jak potoczy się Pilar dalsze życie ? Czy wygra grę o życie ? Czy wróci do dzieci ? A może inaczej się to skończy ? 
Książka jest pełna emocji tych dobrych i tych złych. Wydawnictwo Kobiece stawia sobie coraz większą poprzeczkę przy wydawaniu nowych pozycji książkowych. 
Uwikłana włada swoim czytelnikiem , przez całą przygodę związana z czytaniem . Tym razem weszłam w książkę jak to się udało pisarzowi nie wiem , ale miałam wrażenie jak bym była tam razem z Pilar, wszystko przeżywała razem z nią. 
Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością Bruce Portera i jestem zachwycona .

A wy macie ochotę sięgnąć po Uwikłaną ? A może już to zrobiliście ?
Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Kobiece.

1 komentarz:

  1. Po recenzji jestem bardzo ciekawa książki, z pewnością po nią sięgnę

    OdpowiedzUsuń