niedziela, 25 czerwca 2017

Vi Keeland - Szansa

Minęło Siedem Lat, Ale Ona Pozna Go Wszędzie.

Nic Się Nie Zmieniło-Mięśnie Pod Opiętą

Koszulą, Oczy i Uśmiech. Wszystko To, 

O Czym Wolałaby Zapomnieć.Olivia Michaels jest na najlepszej drodze do osiągnięcia sukcesu. Młoda i bystra kobieta jest pełna determinacji. Przed nią praca marzeń i nie ma czasu na rozpraszanie się facetami.
Vivance Stone jest fantazją niejednej kobiety. Seksowny i władczy zawodnik MMA całkowicie skupia się na karierze. Ciężkie doświadczenia z dzieciństwa nauczyły go, że emocje to słabość, a miłość ciągnie człowieka na dno. Z drugiej strony porządny seks jest lekarstwem na wszystko.
Tak się składa, że Vince i Liv już się kiedyś poznali, co nie skończyło się najlepiej. Kiedy ich drogi przecinają się ponownie, nieufność i zaskoczenie mieszają się z niepohamowanym pożądaniem. Czy zapomną o starych ranach, skoro blizny są jeszcze widoczne ? 
Piorunująca Powieść, W Której Królują Iście Zwierzęce Instynkty.
Jak potoczą się ścieżki dwojga ludzi, których znowu coś połączyło ? 

Szansa jest to druga część bestselerowej serii o seksownych zawodnikach MMA. 

Książka warta przeczytania jednym tchem. 

Szansa balansuje pomiędzy pożądaniem, namiętnością, nieufnością dwojga ludzi oraz niepokojem co z tego wyniknie. Czy głowni bohaterowie dadzą sobie szansę na zaufanie ? Na to, co będzie ? Tego wam nie zdradzę. 

Powiem wam, że to przygoda emocjonująca , ale nie wiem, kiedy tak szybko się skończyła , niedawno otwierałam książkę, a już ją zamykam.

Wydawnictwo Kobiece zdecydowało się na wypuszczenie najbardziej emocjonującej serii napisanej przez Vi Keeland , z czego bardzo się cieszę, bo to jeszcze nie koniec.

Emocje przejdą jeszcze większą burzę , podczas czytania i czekam na to z niecierpliwością. Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Kobiece.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz