środa, 1 marca 2017

Jacek Getner - Pan Przypadek i mediaktorzy.

Pan Przypadek i mediaktorzy to piąty tym przygód rodzimego detektywa geniusza. Tytułowy bohater, Jacek Przypadek, trochę romantyk, bardziej cynik, ponownie musi się zmierzyć z niecodziennymi zagadkami, tym razem w środowisku mediów. W pierwszej ze spraw oo kryptonimie Wodagate Jacek stara się dowiedzieć, czy słynny redaktor Zbyszek Broda wypadł z balkonu sam, czy jednak ktoś mu pomógł. W drugim ze śledztw nazywanym Kosiarzem trwa, detektyw stara się odnaleźć zaginionego dziennikarza, który niechcący stał się przedmiotem medialnej nagonki i przepadł bez śladu. W ostatniej historii zatytułowanej W samą północ Przypadek sam musi oczyścić się z zarzutu zamordowania dwóch medialnych gwiazd, które uważane były za jego prywatnych wrogów.
Przy rozwiązaniu tych spraw detektyw jak zwykle przysporzy sobie nieprzyjaciół, a z najpotężniejszym z nich, Klempuchem, będzie musiał stoczyć ostateczny pojedynek. Czy na pewno uda mu się wygrać? A może będzie musiał pogodzić się z porażką?Zapraszam na blog autora: www.panprzypadek.blogspot.com.Losy Jacka Przypadka mam okazję po raz drugi, poraz kolejny dzięki book tour zorganizowanego dzięki Kasi z Poligon Domowy. Powiem wam, że jak i poprzednia książka, którą czytałam o losach Pana Przypadka , bardzo mi się spodobała. 
Pan Przypadek i mediaktorzy jest to naprawdę ciekawa, interesująca książka, która wzbudzi w swoim czytelniku nutkę niepewności, ciekawości.
Jacek Getner piszę naprawdę dobre książki, intrygujące, które potrafią zaciekawić swojego czytelnika. Osoby, które raz przeczytałaby losy Pana Przypadka będą chciały czytać dalsze części . 
Zachęcam do sięgnięcia po wszystkie tomy o Panu Przypadku i przeczytaniu ich .
Jacek Getner- pisarz, scenarzysta,dramaturg. Laureat licznych konkursów pisarskich i dramaturgicznych. Autor scenariuszy do fabularnych gier komputerowych.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz