sobota, 4 lutego 2017

Halina Socha -Anielska Przystań

Poznajemy główną bohaterkę Alicję. Alicja jest tarocistką i anielską terapeutką. Przed swoimi pięćdziesiątymi urodzinami, postanawia zostawić wszystko, co dotychczas było jej cząstką świata. Wyrusza w niezwykła podróż na drugi koniec świata, a tam poznaje przyjaciół, którzy również zmierzają się ze zmianami życiowymi. Wspólnie odkrywają prawdziwą miłość, a także nawzajem uczą się miłości oraz zaufania.
Czy nowe życie Alicji to forma cudu a może złudzenie ?

Jak potoczą się jej dalsze losy ?

Czy Alicja znajdzie odpowiedź ?

Czy decyzja o podjeciu zmian życiowych była dobra?
Książka Haliny Sochy Anielska Przystań jest niezwykłą, piękną opowieścią o ciągłym dokonywaniu wyborów.

Wyborów, które każdy z nas musi w swoim życiu dokonywać. Przy tej powieści spędziłam przyjemnie czas , szybko mnie wciągnęła oraz pozwoliła się w sobie zatracić. Przyznam, że spotkanie z twóroczścią Haliny Sochy jest moim pierwszym , z pewnością nie ostatnim .

Cieszę się, że mogłam zapoznać się z twórczością autorki , z jej powieścią dzięki book tour organizowanym dzięki Kasi z Poligon Domowy. Powieść należy do emocjonalnych , przyjemnie lekkich . 

Dzięki Anielskiej Przystanie poczułam się na takiej anielskiej terapii pisanej przez Halinę Sochę. A czy wy dacie się ponieść anielskiej terapii ? Czy sięgniecie po Anielską Przystań ?
Ja z całego serca mogę wam polecać tą powieść jest naprawdę warta przeczytania ! 


3 komentarze:

  1. Bardzo dziękuję za miłe słowa i zainteresowanie Anielską Przystanią :) Z drżącym sercem czytałam pierwszą recenzję. Jestem szczęśliwa mając świadomość, że to co piszę przynosi innym radość i ukojenie :) Anielska Terapia już wkrótce :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna okładka, treść również wydaje się być interesująca.Chętnie ją przeczytam :) i już się nie mogę doczekać, kiedy to będzie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Mnie również wciągnęła ta powieść. Przeniosłam się w świat chyba anielski, tyle w nim było ciepła, dobroci, miłości.

    OdpowiedzUsuń