poniedziałek, 6 lutego 2017

Eliza Sarnacka- Mahoney - Kreacja - Przedpremierowo

Czym jest sukces w dzisiejszym świecie ? Odpowiedź nigdy nie była prostsza . Gdzie nie spojrzeć , tam ściągi i gotowce podsuwane nam przez kulturę masową - scenariusze ze spełnionego życia innych osób w kolorowych pismach , telewizji,poradnikach know-how. Trzeba tylko się na coś zdecydować, by wykreować siebie i swoją karierę .
Czy jednak rzeczywiście wystarczy tylko tyle ?


W życiu bohaterek Kreacji zachodzą zmiany uruchamiające machinę wydarzeń. Agata marząca o tym, aby zostać celebrytką, Wioletta, gasnąca  gwiazda talk-show, wygodnie żyjąca singielka Marta i jej przyjaciółka Anka realizująca się w obrębie mitu o matce Polce-każda z nich stanie przed pytaniem , jakie miejsce odgrywają w ich życiu impulsy i pragnienia, a jakie świadoma kreacja obliczona na wywołanie zamierzonego efektu.

Kreacja jest powieścią w, którą w fabule zostały wkomponowane aluzje historyczne nawiązujące do rewolucji francuskiej i upadku dworu Ludwika XVI. Jest bardzo dobrze napisana, świetnie się ją czyta. W Kreacji główne bohaterki przybierają różne maski, podążając przez swoją ścieżkę, tak jak w życiu my idąc przez świat też przybieramy różne maski, czasem dobre a czasem złe.

Historie dziewczyn nawiązane w powieści nie należą do łatwych i prostych, ale to nas przyciąga do nich, do dążenia, by wiedzieć więcej o nich.

Wioletta, Agata, Marta oraz Anka nie przebierają w środkach, by osiągnąć, dotrzeć do swojego wymarzonego, upragnionego celu. 

W powieści Kreacji na pewno uzyskamy prawdę o kobietach, jakie są.
Jak zwykle nie wiem dlaczego tyle, co otworzyłam książkę, a już ją zamykam, bo skończyłam jak zwykle się zatracam w powieściach i nim się obejrzę to je kończę.Polecam wam książkę Elizy Sarneckiej-Mahoney - Kreacja, naprawdę warto się w niej zatracić.

W mojej biblioteczce będzie na pewno zajmowała szczególne miejsce.
A ty dasz się ponieść fantazjom i sięgniesz po Kreacje ? 
Premiera: 07.02.2017.Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Prozami.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz