niedziela, 6 listopada 2016

Mithell Kriegman - Być Jak Audrey Hepburn - Przedpremierowo

Lisbeth młoda dziewczyna uciekająca od codziennej monotonni , zafascynowana autorką Audrey Hepburn marzy o lepszym życiu . Gdy pewnego dnia dostaje wiadomość od swojej przyjaciółki Jess, która odbywa staż w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku chodzi z głowa w chmurach . Odbędzie sietam wydarzenie modowe Met Gala z nowojorskimi śmietankami towarzyskimi , zostanie wystawiona także legerdalna kreacja Givenchy'ego w której w filmie " Śniadanie u Tiffaniego " miała na sobie właśnie Audrey Hepburn .
Gdy przy pomocy Jess , Lisbath przymierza sukienkę część osób bierze ją za elegancką celebrytkę i tym samym zostaje uznana za kogoś kim nie jest .
Wkrótce Lisbath przekonuje się że jej nowe życie , tak różne od poprzedniego nie jest całkiem takie kolorowe jak sobie wyobrażała . A ludzie z jej otoczenia mają wobec niej podejrzane zamiary .

Książka opwiada nam jak młoda  , ambitna dziewczyna chce podążać za swoimi marzeniami , 
nie chce swojego nudnego codziennego życia. Ale czy wyjdzie to jej na dobre? 
Książkę bardzo się dobrze czyta , ja sama się nią w jakiś sposób zachwyciłam . Poświęciłam na nią pół piątku i cała sobotę i  nie żałuje bo warto było  , bo książka jest naprawdę dobra . Każdy z nas chce podążać za swoimi marzeniami , celami  tak jak główna bohaterka. Lecz nie zawsze jest tak kolorowo  jak nam się wydaje . Książka jest wart uwagi czytelnika . I  jestem tego pewna że kto po nią sięgnie nie będzie chciał sie z nią rozstać i nie będzie sobie wyobrażał swojej biblioteczki bez tej właśnie książki . Książkę mogę wam polecić w stoo procentach bo ja sama się nią zachwyciłam i bardzo mi się spodobała napewno nie raz jeszczę po nią sięgnę i na długo pozostanie w mojej pamięci . Ja nie wiem jak to się dzieje że ostatnio sięgam po same dobre książki . A wydawnictwo Kobiece właśnie takie wydaje .Premiera :  18.11.2016  !!


Za możliwość przeczytania książki przed premierą dziękuję wydawnictwu Kobiece .

1 komentarz: