wtorek, 8 listopada 2016

Laurelin Paige - Znajdź mnie - Przedpremierowo

Gwen Anders rozpoczyna pracę w klubie The Sky Launch, by zapomnieć o swojej dręczącej przeszłości i rozpocząć nowe życie. Okazuje się, że zamknięcie starych kart i rozegranie nowych nie jest takie łatwe. Jak wykreślić ze swojego życia, pamięci JC-mężczyznę, który nie tylko dał szczęście, lecz nauczył nowej definicji „miłość „? Gwen jest świadoma, że zakochanie się w JC było takim zakazanym owocem. Teraz stara się robić wszystko by stracić ukochanego, ale też obawia się, że rozpoczęcie nowego życia nie będzie najprostsze i nie będzie mogła żyć normalnie. Czy jej się to uda ?

Czy powinna dalej łudzić się nadzieją z uczucie przetrwa odległość ?


Seria Połączeni jest to kolejna niezwykła historia dwojga ludzi i zakazanej miłości.

Znajdź mnie jest to drugi tom emocjonującej, a także zmysłowej serii. Kolejny raz jestem rozwalona na małe kawałeczki emocjonalnie po twórczości Laurelin Paige.

Lubię jak książka mną zawładnie, wciągnie w swój świat, i pozwoli przeżywać historie z każdym z bohaterów, tak właśnie to robi Laurelin Paige. Osoby, które czytały twórczość Laurelin Paige wiedzą, że  autorka pisze same emocjonujące i rozwalające czytelnika książki. Ta seria jest podobna dużo w niej emocjonujących scen, tych dobrych i tych złych , ale zdecydowanie przeważają te dobre. Szczerze to nie wiem, czy zdołam wytrzymać do kolejnej części. Zapraszam wszystkich po sięgniecie po Znajdź mnie a szczególnie tych, którzy nie boją się zostać rozwalonymi malutkie kawałeczki przez drugą część Połączonych.
Ta seria nie tylko was rozpali do namiętności, zmysłowości ona także wam pokaże jak czasami ciężko jest wybierać między tym, co mówi serce a tym, co mówi rozum. Tak jak w poprzedniej części Uwolnij mnie znalazło się u mnie bardzo dużo pytań, na które w części uzyskałam odpowiedź a na niektóre muszę czekać. Autorka nie boi się pisać odważnie, miłość, namiętność, emocjonujące bardzo niektóre wydarzenia sprawiają, że chcemy czytać więcej i więcej o bohaterach. Chcemy poznać ich najskrytsze pragnienia, marzenia i wejść do ich głowy spojrzeć jak oni widzą to swoimi oczami. Każdy, kto sięgnie po serie Połączeni czy poprzednią serie autorki Uwikłani przepadnie bez powrotu i zakocha się w niej.Premiera : 25.11.2016 


Za   możliwość przeczytania książki dziękuje wydawnictu Kobiece

1 komentarz:

  1. Świetna recenzja :) Zdanie: Lubię jak książka mną zawładnie, wciągnie w swój świat, i pozwoli przeżywać historie z każdym z bohaterów, tak właśnie to robi Laurelin Paige zachęca do przeczytania w 100%

    OdpowiedzUsuń