niedziela, 23 października 2016

Agata Adamska - Łowca czterech żywiołów

Aeryla Valnes nastolatka do tej pory zwykła uczennica liceum, czas spędza ze swoją przyjaciółką, niczym się nie wyróżnia. Jest przekonana, że nie posiada żadnych predyspozycji tak jak jej rodzice. Lecz jeden dzień zmienia dosłownie wszystko. Ten jeden dzień w którym odbywa test zdolności magicznych. Dziewczyna nie jest świadoma, że ma niezwykłe zdolności panowania nad wszystkimi żywiołami.


Łowca czterech żywiołów na pewno nie jednego czytelnika zaskoczy , obezwładni. Książkę przyjemnie się czyta jest to kolejna książka która pozwoliła mi wejść w swój świat i przeżywać wszystko z Aeryla .

Książka jest debiutem Agaty Adamskiej , lecz to nie jest zwykły debiut . Weszła w grono autorów z potężnym krokiem i w niesamowitym stylu pokazała swój pazur . Łowca czterech żywiołów nie tylko potrafi zawładnąć sercem, lecz też umysłem , pozwala nam także podświadomie wejść do książki . Śmiało mogę mówić, że książka jest jedną najlepszą książek tego roki . I już nie mogę się doczekać kontynuacji historii Aeryla . Ja osobiście polecam książkę z czystym sercem stwierdzam, że w stoo procentach wami również zawładnie .
Za  możliwość przeczytania książki dziękuję samej autorce .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz