czwartek, 27 października 2016

Edyta Kowalska - Ścieżki przeszłości - Przedpremierowo

Człowiek może dużo przeżyć w życiu i dużo wycierpieć. Poznajemy historię Weroniki młodej dziewczynki, którą podczas II wojny światowej pod wpływem zdarzeń zmienia się o 360 stopni. Weronika mimo trudnych przeciwności się nie poddaje idzie przez życie. Ponad 70 lat później Julia dostaje list z Dani od przyjaciela jej babci. 

Czy Julia pozna historię swojej babci ? Czy dowie się co przydarzyło się Weronice ? 

Ścieżki przeszłości to książa , która pokazuje nam, że ścieżki, które wybieramy nie zawsze należą do tych prostych, idealnych i łatwych. Czasami muszą być kręte i trudne, by później móc być szczęśliwym , radosnym. 


Książka jest kontynuacją losów Juli , Rafała i ich znajomych, ale także niezwykła historią jej babci . 

Osobiście mnie książka zauroczyła tak jaj poprzednia część . Książka pokazuje dwa różne światy , świat podczas wojny i świat teraźniejszy i jak diametralne się różnią od siebie . To historia bardzo ciekawa, którą czyta się jednym tchem i zostawia po sobie jakiś ślad czytelnikowi . 

Bardzo się cieszę, że mogła poznać dalsze losy Juli , a także historie Weroniki, bo ona pokazała mi, że warto walczyć o życie , o miłość i nie wolno patrzeć się za siebie tylko trzeba iść do przodu mimo niedogodności .


Premiera książki : 28.10 .2016  <3 <3 !!!! 
Za   możliwość przeczytania książki dziękuję samej autorce .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz