czwartek, 23 listopada 2017

Brad Kronen - Miłość zapisana w gwiazdach

Miłość Zapisana W Gwiazdach

Czy To Naprawdę Możliwe?
Czy zastanawiałaś się kiedyś nad tym, jaki wpływ ma znak zodiaku na twoje relacje z ludźmi? Czy wiesz, które znaki dobrze się dogadują, pomiędzy którymi iskrzy od pierwszego wejrzenia, a które nie powinny razem przebywać nawet w jedynym pokoju?
Dzięki tej książce poznasz sekrety horoskopu partnerskiego i dowiesz się, z kim zbudujesz dobre relacje, a kogo lepiej omijać szerokim łukiem. Opis wszystkich możliwych kombinacji znaków zodiaku pozwoli ci lepiej zrozumieć każdą osobę, którą spotkasz na swojej drodze, niezależnie od tego, czy jest to mąż, przyjaciółka, dziecko lub szef.
Ten poradnik sprawi, że wreszcie dowiesz się, dlaczego Lew i Strzelec tworzą świetną dobraną parę, związek Wodnika i Ryb jest relacją ludzi dwóch różnych światów, a Pannę i Ryby łączy niemal magnetyczne przyciąganie.
Poznaj sekrety gwiazd i sprawdź, kto będzie dla ciebie świetnym partnerem!Miłość zapisana w gwiazdach jest to książka idelana, by dowiedzieć się jaki ma wpływ na związek nasz znak zodiaku.

Przyznam się, że sama nie wiedziałam, jaki ma wpływ mój znak zodiaku i mojego partnera na nasz związek. To poradnik, który nam ułatwia wiadomości nie tylko o związku, ale o przyjaźni o znajomych, a nawet o rodzinie. 

Niektóre znaki zodiaku to mieszanki wybuchowe, gdy łączymy je. A niektóre to idealne połączenie.
Z przyjemnością polecam wam książkę/ poradnik Miłość zapisana w gwiazdach. To książka, którą warto mieć w domu, w swojej biblioteczce.
A ty już masz książkę Miłość zapisana w gwiazdach ? Ja osobiście się cieszę, że miałam okazję przeczytać tę książkę i że ją posiadam w swojej biblioteczce.Za możliwość przeczytania książki/poradnika dziękuję wydawnictwu Kobiece

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz