środa, 22 listopada 2017

Eve Jagger - Cash - sexy bastard -

                                                           Gorący 

                                                                  Niegrzeczny 

                                                                                        Męski 
Cash Gardner jest barmanem w najmodniejszym barze w Atlancie. Kiedy poznaje nową dziewczynę, wie od razu dwie rzeczy - czego chciałaby się napić i co lubi robić w łóżku. Fanki, które ustawiają się do niego w kolejce, znają zasady: żadnych zobowiązań, obietnic i porannego przytulania.
Wszystko się zmienia, kiedy do baru wchodzi młoda i ambitna prawniczka Savannah. Cash nie potrafi oderwać od niej wzroku i próbuje ją uwodzić. Jednak ta dziewczyna różni się od innych. Oboje przekraczają granice niewinnego flirtu, a pożądanie bierze górę nad zdrowym rozsądkiem. Wtedy pozostaje im prosty wybór - mogą ujawnić przed sobą tajemnice lub odwrócić od siebie na zawsze. 

Cash jest to powieść bardzo emocjonalna, kipi w niej mieszanka tajemniczości oraz pożądania. Świetnie napisana powieść i do tego cholernie seksowna. Cash Gardner wie jak sprawić / pobudzić w swojej czytelniczce by miała ochotę na więcej. 
Nie da się przejść obojętnie przy tej powieści i tym gorącym facecie. Bardzo emocjonalna powieść, która bezwatpnia rozwaliła mnie na drobne kawałeczki, nic nowego prawda ? Ale jak tu się nie dać rozwalić na kawałeczki i to drobne, gdy autorka poprzez swoją powieść wytrąca nas z naszej rzeczywistości i przenosi nas w tak emocjonalny, kipiący pożądaniem i seksem świat ?Z przyjemnością chciałabym wam polecić tę powieść , z czystym sercem jest to powieść, którą musisz mieć. 

To jak sięgniesz po powieść Cash ?Za możliwość przeczytania powieści dziękuję wydawnictwu Kobiece.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz