wtorek, 28 listopada 2017

Amanda Prowse - Świąteczne marzenie

Urokliwa Opowieść O Niespodziewanym Uczuciu,

Które Otula Dwoje Ludzi W Świątecznej Serii.




Śnieg za oknem, Nastrojowe kolędy. Przystrojona choinka. Ogień w kominku. Czy tak wyglądają perfekcyjne święta?







Wychowana w rodzinie zastępczej Meg od dziecka marzyła o baśniowym Bożym Narodzeniu.

W tym roku samotna matka pragnie przygotować idealną Gwiazdkę synowi. U boku Meg zabraknie kochającego mężczyzny, ale niepoprawna romantyczka wmawia sobie, że to nie problem.




Tuż przed Gwiazdką kobieta wyrusza do Nowego Jorku w sprawach służbowych. Tam poznaje architekta Edda. Parkę kieliszków wina, szczere rozmowy i rozbrajający uśmiech sprawiają, że wizja świąt spędzonych tylko z synkiem nie wydaje się już tak kusząca. Szkoda, że ten, o którym marzy Meg, mieszka aż za oceanem.



Za oknem zimowa atmosfera powoli, w domu w sklepach też. Jest to idealny moment, by także nastroić swoją duszę, wyobraźnię w magię świąt, oraz zimy.

Świąteczne Marzenie jest to idealna książka na tę porę roku, jest bardzo emocjonalna, interesująca, ciekawa powieść, która przyniesie naszej duszy sercu wiele, mocnych wrażeń. 




Przyznam się wam, że dzięki tej powieści już poczułam magię świąt, to są prezenty, lecz atmosfera budowana przed świętami oraz w ich trakcie. Przede wszystkim jest to piękna powieść otulona magicznym, świątecznym tłem. Jak potoczą się losy magicznego romansu ? Gdzie Meg spędzi święta oraz w jakim towarzystwie? Tego wam nie zaradzę. Lecz o tym sami możecie się przekonać sięgając właśnie po tą powieść, w ten magiczny przed świąteczny czas lub w święta.




Cieszę się, że miałam okazję przeczytać, powieść Świąteczne marzenie i powoli już nastroić się w tą magiczną atmosferę. Z przyjemnością wam polecam tę powieść. 




Nie czekaj na odpowiedni moment. Spraw magiczny czas świąt już teraz ! Zrób świąteczny prezent dla siebie lub dla swoich bliskich kupując właśnie książkę.































Za możliwość przeczytania powieści dziękuję Wydanictwu Kobiece.

1 komentarz:

  1. Właśnie szukam czegoś co wprowadzi mnie w świąteczny klimat i zastanawiam się nad nią, chyba muszę zamówić, na początek dołożę też "Dwanaście niedokończonych snów" i "Psiego najlepszego", o nich wszystkich czytałam dużo dobrych opinii :D

    OdpowiedzUsuń