poniedziałek, 25 września 2017

Natasza Socha - Apteka Marzeń

Człowiek staje się dorosły nie wtedy, gdy ubrania robią się dla niego za ciasne, ale gdy wyrasta z własnego egoizmu.
Ola i Karolina poznają się w nietypowym miejscu, w nietypowej sytuacji. Dzieli je dziesięć lat, co w przypadku dziecka i nastolatki jest przepaścią. Znajdują jednak wspólny język i pokazują, że nawet w najgorszych okolicznościach można myśleć o innych. Ola istnieje naprawdę, postać Karoliny łączy w sobie doświadczenia wielu nastolatek, którym życie podstawiło nogę.
To opowieść o skrajnych emocjach, potędze matczynej miłości, sile, jaką daje rodzina. O wielkiej aptece z marzeniami, które można dostać bez recepty. I o bohaterach, którzy mierzą się z powracającym pytaniem: kto ukradł im zwyczajne życie?
Człowiekowi wydaje się, że jest odporny na śmierć. Że jest objęty ochroną, chociaż inni przecież umierają. Pędzimy samochodami, skaczemy ze spadochronami, balansujemy na granicy życia, a jednak nigdy nic złego się nie dzieje. Nie patrzymy na śmierć z pokorą...
Czy wiesz, że kupując książkę Apteka marzeń wspierasz Drużynę Szpiku?
Książka jest bardzo emocjonująca, wzruszająca. Przyznam się wam, że podczas czytania książki płakałam jak głupia, autorka totalnie mnie rozwaliła na małe drobne kawałeczki. Czy da się je poskładać ? Nie jestem pewna, przynajmniej nie wiem, kiedy to uda się zrobić i czy w ogóle.Powieść Apteka marzeń jest to piękna, czy może być ona piękna mimo bólu, oraz smutku, jaki pojawia się, w książce ? Tak ! I autorce się to udało.


Bez tony chusteczek się nie obyło, lubię takie powieści bardzo wzruszające, emocjonujące, pokazują nam, wtedy co autor odczuwał podczas pisania powieści. 

Natasza Socha z każdą nową powieścią pokazuje nam swoje coraz to lepsze pióro, z każdą powieścią coraz bardziej się rozwija oraz sprawia, że czytelnik może  wejść w jej powieść, oraz uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach z głównymi bohaterami.


Jestem ciekawa ile z czytelników, ma już za sobą tą powieść ? A może leży na półce i czeka w swojej kolejce ?

Ja swój egzemplarz dostałam już chwile temu, lecz przyznam się wam, że nie mogłam się do niego zabrać, emocjonalnie, psychicznie, dlaczego? Nie wiem chyba musiałam dać odpocząć swoim emocjom, by później dać się rozwalić emocjonalnie na drobne kawałeczki.


Z przyjemnością wam polecam najnowszą powieść Nataszy Sochy - Apteka marzeń. 


To jak sięgniesz po Aptekę Marzeń oraz dasz się ponieść emocjom? Uprzedzam po przeczytaniu powieści nie będziesz już taka/ taki sam.Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Pascal.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz