niedziela, 6 sierpnia 2017

Artur Urbanowicz - Grzesznik Przedpremierowo

Gabriel Amorth, egzorcysta, sporządził klasyfikację pięciu stopni nękania człowieka przez złego ducha: kuszenie, dręczenie, obsesje, nawiedzenie i opętanie.

Zapomniał jednak o jeszcze jednym, najgorszym: gdy wszystko to spotyka cię jednocześnie…Marek Suchocki "Suchy", boss suwalskiego półświatka, dowiaduje się, że jego najgroźniejszy konkurent wychodzi z więzienia. Nie czekając na dalszy rozwój wypadków, wraz ze swoimi wiernymi ludźmi postanawia raz na zawsze stawić mu czoło. Porachunki kończą się tragicznie – Marek spada ze schodów i doznaje silnego wstrząsu mózgu. Kiedy po tygodniowej śpiączce odzyskuje przytomność, okazuje się, że jego grupa została rozbita, a wszystkie pieniądze zarobione przez lata przestępczej działalności zniknęły. Jego przeciwnik, przez swoje brutalne i bezkompromisowe dokonania ochrzczony niegdyś przez media Grzesznikiem, daje się poznać jako genialny, niesamowicie inteligentny psychopata, który nie zna litości. Stawia Suchego przed wyborem – albo ustąpi, albo zostanie mu odebrane wszystko, czym tylko kiedykolwiek się cieszył. Na domiar złego, wkrótce po wypadku ujawniają się nowe, przerażające zdolności Marka…Poznaj zaskakujące, niespotykane dotąd połączenie horroru i opowieści gangsterskiej w klimacie "Chłopców z ferajny"!

Powieść dość zaskakująca , ciekawa , tajemnicza. 
Artur Urbanowicz zaskakuje nas wszystkich, osiąga najwyższy poziom literackiej manipulacji. 
Czytelnik podczas czytania zdaje sobię sprawę że powieść Grzesznik , ma drugie dno , zaczyna podświadomie dążyć do tego by to drugie dno wyszło. 
Grzesznik to w gruncie rzeczy ciekawa , lekka , zaskakująca ale też mroczna powieść . Autor zadbał o najmniejsze szczegółu w powieści , dopieścił je tak że zaofreował swoim czytelnikom fabularną rewolucję . Cieszę się że mogłam przeczytać powieść , i wam ją przedstawić .
Z pewnością " Grzesznik" zostanie w pamięci czytelnika na bardzo długo, Ten kryminał ma coś w sobie niepowtarzalnego , inspirującego , przyciągającego do siebie czytelnika. 
Czy dasz się zaprosić do zgrzeszenia razem z głównym bohaterem ?
Czy odważysz się sięgnąć po Grzesznika ? Jeśli myślisz że wyjdziesz cało , z  przygody z tą powieścią to się grubo mylisz. Już nic nie będzie takie samo . 


To jak odważysz się ? Grzesznik to dobra decyzja, lecz pamiętaj dreszczyk emocji zawszę będzię Ci towarzyszył. 

Z przyjemnością polecam wam najnowszą powieść Artura Urbanowicza Grzesznik. Premiera : 07.08.2017 
Za możliwość przeczytania książki dziękuję autorowi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz