piątek, 4 sierpnia 2017

Anna Klara Majewska - Powrót na Majorkę

Życie w Warszawie zaczyna Magdę przytłaczać. Zapracowany narzeczony jej nie zauważa, a niezmordowana w narzekaniu matka znowu chciałaby zostać babcią i zobaczyć córkę w sukni ślubnej. Wybryki syna Michasia, brak satysfakcji z pracy, problemy rodzinne i świadomość zbliżającej się czterdziestki doprowadzają Magdę na skraj załamania nerwowego.Wraca więc na ukochaną Majorkę, stęskniona za wolnością, jakiej tam znalazła.

Już pierwsze promienie słońca przywołują gorące wspomnienia, a za sprawą pewnego przystojnego blondyna Magda znowu poczuje się młoda i warta grzechu.
Ponura Warszawa, zobojętniały narzeczony, zbuntowany nastoletni syn i problemy z nieokiełznaną rodzinką wydają się coraz bardziej odległe...Anna Klara Majewska po raz drugi przenosi nas w piękny świat Majorki. Po raz kolejny mamy okazję być z Magdą, przeżywać to, co ona spakować się i wyjechać, by przemyśleć, odpocząć, poczuć się wolną.
W drugiej części główna bohaterka Magda po raz kolejny ma ochotę uciec od rzeczywistości związanej z Warszawą i swoim życiem. Czy jej związek przetrwa ? Jak wpłynie na wszystko relacja z tajemniczym blondynem ? Czy zdecyduje się po raz kolejny wrócić z Majorki ? A może zostanie tam na zawsze ? 

Rodzi się wiele pytań, niektóre z nich mają odpowiedź, na niektóre musimy czekać.


Druga część jest jeszcze bardziej emocjonująca, tajemnicza, intrygująca, idealna na lato. Czy zdecydujesz się wejść w powieść i choć na chwilę być razem z Magdą na Majorce ?Z przyjemnością polecam wam powieść.Za możliwość przeczytania ksiażki dziękuję wydawnictwu Wielka Litera.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz