środa, 2 sierpnia 2017

Zabawa w dedektywa z tytułem oraz autorem powieści

Cześć moi drodzy . Już niedługo nakładem pewnego wydawnctwa ukaże się ciekawa powieść . Dlatego chciałabym was zaprosić do zabawy w dedektywa , byście troszeczkę poszperali , posiedzieli  i odgadli tytuł powieści oraz autora , a może uda wam się odgadnąć wydawnictwo ? Przedstawiam wam opis książki : Serce Lexy Shaw rozpada się na milion kawałków. W zaledwie kilka dni traci w wypadku samochodowym ukochaną matkę, a kilka dni później musi pożegnać się z drogą jej sercu nianią.
Z gorzkimi okruchami wspomnień i świadomością, że została totalnie sama na świecie, apatycznie przegląda rzeczy po zmarłych. Nagle odkrywa coś, co może zmienić wszystko.
Czy Lexy przez lata żyła w kłamstwie? Kto jest jej prawdziwą matką?  Dokąd zaprowadzą ją samotność i desperacja? Czy marzenie o odkryciu sensu życia pokona granice czasu i kontynentów?
Tajemnice gonią tajemnice, wyzwanie pędzi za wyzwaniem, a rozpaczliwe próby odzyskania tożsamości wystawiane są na niejedną trudność.
----
To nietypowe dzieło – na poły detektywistyczny thriller, na poły emocjonująca podróż. Przyjemna i inteligentna przygoda, która jest niewątpliwie obiecującym debiutem
– bestsellerowa autorka Sophie Cooke
Zachęca Cię opis książki ? Odgadniesz autora powieści oraz tytuł ?  A może odgadniecie wydawnictwo ? 

Powieść już w krótce będzie mieć premierę a także recenzję będziecie mogli przeczytać na Zaczytanej :) 


Zapraszam do zabawy :)
Na odpowiedzi  czekam w komentarzach :) Powodzenia !


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz