poniedziałek, 7 sierpnia 2017

Anna Gratkowska - Miłość. Wydanie Drugie Poprawione

Bo prawdziwa, nieidealna miłość może bć tylko jedna.
I za nic w świecie nie zamieniłbyś jej na żadną inną.

Miłość. Wydanie drugie poprawione to zabawna, zaskakująa i wielowątkowa historia o poszukiwaniu wymarzonej połówki i miłości, która być może czeka za rogiem.

Alicja marzy tylko o tym, aby poznać mężczyznę zdolnego odczarować jej codzienność. Pewnego dnia spotyka Januarego, który robi na niej piorunujące wrażenie.

O czym marzy Ignacy-trzydziestoletni serwisant, miłośnik szachów i znawca kobiecych dusz po sześćdziesiątce? Od dawna przypatruje się Alicji i zawsze się uśmiecha, widząc, jak bardzo roztargnienie lubi urozmaicać jej życie. Gdyby tylko nie był tak nieśmiały...

Lekcji pewności siebie mógłby udzielić mu Antoni-pulmonolog o wyglądzie półboga, za którym oglądają się wszystkie kobiety, a w szczególności jedna, szczodrze obsypana brokatem.


Marcelina, mimo zbliżającej się daty ślubu, nie ma ochoty wyjawiać narzeczonemu szczegółów ze swojej przeszłości.
Żadne z nich jeszcze nie wie, że jazda bez trzymanki dopiero się zaczyna...Miłość. Wydanie drugie poprawione jest powieścią o różnych odcieniach miłości, namiętności.
Jest bardzo ciekawą, zachwycającą ,wciągającą powieścią.
Czasami rozliczenie się z przeszłością , a raczej z zaległymi zdarzeniami ,może powodować ulgę na sercu a także taką recepte na dalsze życie , w zgodzie ze sobą. Autrorka  daje nam w prezencie dość dużą dawkę emocji , podczas czytania powieści . Książka należy do miłych, przyjemnych , ale także do tych wciągających czytelnika w swoje sidła. Miałam wrażenie po bardzo długim czasie  że jestem w tej powieści, przeżywam to co główni bohaterowie , to jest najpiękniejsze że autorka potrafi nas zaprosić do swojej powieści.
Przyznam się że to moje pierwsze spotkanie z twórczością Anny Gratkowskiej , bardzo przyjemne i z pewnością jeszcze nie raz będę mieć takie spotkania, naprawdę warto. 
Autorka zadbała o każdy najmniejszy szczegół, dopieściła wszystko idealnie w swojej p
owieści , jest to naprawdę dobra książka , po którą warto sięgać . 

Z przyjemnością zachęcam was do  przygody jaką autorka nam zapewnia przy powieści Miłość. Wydanie drugie poprawione.

To jak sięgniesz po powieść ? A może już to zrobiłaś/eś ?Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Replika.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz