środa, 28 grudnia 2016

Zyta Kowalska - Kółko się zakochuje

Przedstawiam wam kółko , które potrafi rozbawić nas do łez . A także przedstawiam wam sześć pięknych , dojrzałych kobiet , które zagłębią meandry męskiej filozofii życia .

Czykita-romansującą z niewysokim Latynosem ,

Ruda - Łamaczka męskich serc , 

Madzia -by znaleźć idealnego mężczyznę , wymyka się za ocean .

Pola-dziewica oraz wieczna doktorantka ,

Ania-nieszczęśliwa narzeczona Kuby ,

oraz Zyta -siostra przełożona kółka , rozdarta uczuciowo .
Czego pragnie kobieta ? Jak stać się oraz być piękną ? O czym rozmawiają przyjaciółki ? Czy istnieje mężczyzna idealny ? Tego wam nie zdradzę , by się tego dowiedzieć sięgnijcie po książkę Kółko się zakochuje .Kółko się zakochuje jest to przyjemna oraz ciepła powieść . Idealna na depresyjne wieczory , przy kominku i lampce wina czy kawy . I powiem wam, że nie tylko jest ona przeznaczona dla kobiet . Przeczytałam ją jednym tchem i powiem wam, że nie żałuję . Książka nie tylko rozbawia do łez , lecz też dzięki niej potrafimy zmienić perspektywę naszego myślenia , po czym lepiej patrzymy na różne sprawy . Cieszę się, że miałam okazję przeczytać książkę Zyty Kowalskiej , a także zapoznać się z jej twórczością . W przyszłości pewnie zrobię to jeszcze .


                                    Za możliwość  przeczytania książki dziękuję autorce . 

3 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lektura ta jest usmiechem szczescia dla tych wszystkich, ktorych czeka dluzsza podroz. Na pewno spedzicie ja w interesujacym, nietuzinkowym towarzystwie siostr z kolka. Dobry styl i ciekawy pomysl na przekazanie przezyc.
  Polecam!

  OdpowiedzUsuń