środa, 14 grudnia 2016

Estelle Maskame - Czy wspominałam , że Cię kocham ?

Eden Munro od rozwodu swoich rodziców nie widziała ojca przez lata . Gdy dostaje zaproszenie na spędzenie u niego lata w Kalifornii wraz z nim i jego nową rodziną jest zaskoczona , pomimo to decyduje się na wyjazd . W Santa Monica czeka ją życie , jakiego jeszcze nie doświadczyła alkohol , łamanie zasad , szkolne imprezy, a także rodzące się wbrew rozsądkowi więź z najstarszym z przyrodnich braci Tylerem . Okazuje się, że buntowniczy chłopak ma też drugą , tajemniczą twarz . Ta miłość nigdy nie powinna się zdarzyć . A teraz gdy jest nie wiadomo co z nią zrobić .


Ta opowieść jest o miłości , którą nie powinna nigdy się pojawić. Czy wspominałam , że Cię kocham to pierwszy tom niezwykłej historii dwójki młodych ludzi , którzy są rodzeństwem . Książka jest przepełniona miłością , a także dobrymi emocjami . Bardzo dobrze mi się ją czytało , szybko można zapomnieć o rzeczywistości, ponieważ przechodzimy w świat Kalifornijskiego słońca . Książkę miałam przyjemność czytać dzięki book tour , zorganizowanego przez moje spojrzenie na kulturę. Powiem wam, że uwielbiam czytać takie książki , młodzieżowe ,świerze , intrygujące .

Ja osobiście lubię takie historię wciągające , interesujące . Ja osobiście polecam wam książkę i myślę, że by wami zawładnęła .
A wy sięgnęlibyście po Czy wspominałam , że Cię kocham ?

Chyba sobie zakupie tę książke, bo z przyjemnością przeczytałabym ją jeszcze raz, a nawet wiele razy .

Naprawdę jest warta, by po nią sięgnąć i spędzić przy niej dzien, a nawet kilka dawkując sobie ją powoli


1 komentarz:

  1. Ładne recenzje
    Na moim blogu niedługo pojawi się 1 recenzja ☺
    Jakbyś miała chęć to zapraszam https://dreambookwe.blogspot.com/?m=1

    OdpowiedzUsuń