niedziela, 18 grudnia 2016

Anna Sakowicz - To się da !

Joanna jest w trakcie rocznego urlopu zdrowotnego mieszka na Kociewiu, opiekuje się ciotką Zofią, energiczną starszą panią. 

Nowe otoczenie, miejsce staję się dla Joanny szansą na pozytywne nowe życiowe zmiany. Wraz z córką Lusią przybliża się do historii z przeszłości swojej ciotki. Postanowiła spróbować odnaleźć tajemniczego mężczyznę o imieniu Henryk z młodości Zofii. Lusia wierzy, iż miłość jest w stanie przetrwać każdą długą rozłąkę, nawet jeśli jest to kilkadziesiąt lat. Ale czy ma racje ? Czy Joanna wraz z córką odnajdą Henryka ?

Bardzo się cieszę, że po raz kolejny miałam okazję towarzyszyć Joannie w jej życiu. To się da jest napisana z dużym poczuciem humoru. Autorka swojego czytelnika nie tylko potrafi wzruszyć, ale też dać pozytywną dużą dawkę energi oraz śmiechu. Z każdą książką Anny Sakowicz coraz bardziej przekonuje się do polskich autorów, a także do ich twórczości. Coraz bardziej z każdą stroną jej książki oddaje jej swoje serce, serce czytelnika. Szczerze nie mogę się doczekać kolejnej części losów Joanny i jej córki Lusi. Marzec już niedługo, ale nie wiem, czy uda mi się wytrzymać. Anna Sakowicz piszę bardzo dobre książki, lekkie, przyjemne, które bardzo dobrze się czyta, a także wejść w świat bohaterów. Nie boi się postawić swoich bohaterów przed trudnymi, a także ważnymi decyzjami w ich życiu. Każe Joannie wybierać między stabilizacją zawodową a szczęściem oraz namiętnością . Pokazuje jak trudne decyzje życiowe potrafią odmienić losy ich bohaterów . Z przyjemnością mogę wam polecić To się da, a także pierwszy tom Złodziejkę marzeń , choć nie trzeba czytać pierwszego tomu, by wejść w życie Joanny i towarzyszyć jej w nim . Pamiętajcie, że mamy polskich autorów i to naprawdę dobrych .Za   możliwość przeczytania książki dziękuję autorce .

3 komentarze:

  1. Czytałam 2 pierwsze części....nawet więcej"zaprzyjaźniłam się" z sympatyczną Asią.Przy tej historii świat wokół nagle zrobił się bardziej kolorowy przez różne "szczypty" dodawane przez Autorkę...teraz tylko czekam na 3 część....Za takie książki chętnie się zabieram...

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja jeszcze nie czytałam tej serii ale na pewno nadrobię zaległości ;)
    Serdeczności!

    OdpowiedzUsuń