piątek, 23 grudnia 2016

Monika Marin - Kroniki Saltamontes - Tajemnicze Bractwo

Tajemnicze bractwo jest to kontynuacja losów dwójki chłopców Adama i Aleksa. W tej historii przewijają się motywy drogi miłości, magi, a także sporej tajemnicy. Jesteśmy świadkami jak wiara nastolatków potrafi przenieść góry ,a ich buntownicza miłość nie mieć barier. Jak potoczy się ciekawość chłopców ? Jakie przygody ich czekają ? Czego doświadczą w nowych podróżach ?
Po raz kolejny mogłam być świadkiem niezwykłych przygód Adama i Aleksa. I cieszę się, bo będzie kolejna cześć i już się nie mogę jej doczekać. Monika Marin poprzez swoją opowieść oraz ilustracje w książce potrafi przenieść nas w niezwykły czas, świat. Tu rzeczywistość miesza się z fikcją w głowie czytelnika. Ponownie podczas czytania pojawił się ten błysk w oku i uśmiech na twarzy. Autorka potrafi zawładnąć swoim czytelnikiem w ten dobry sposób. Cieszę się, że miałam okazję się zapoznać z twórczością Moniki Marin. Już ni mogę się doczekać dalszych ich losów.


Polecam z całego serca oba tomy Kronik Saltamontes , spędzicie bardzo miło czas przy nich, na pewno nie pożałujecie, że sięgnęliście po te niezwykłe tomy.
Przy Kronikach Saltamontes nie tylko doświadczysz zaciekawienia, ale także pięknych przygód, mocnej przyjaźni, a także początki pięknego uczucia zwanego miłością.

Mam nadzieję, że autorka długo nie będzie kazać czekać swoim czytelnikom na trzecią część przygód Adama i Aleksa.

A Ty czy sięgniesz po Kroniki Saltamontes ? Czy pozwolisz się przenieść w niezwykły świat przygód, przyjaźni, miłości ?

Czy pozwolisz sobie na zagoszczenie na choćby chwilkę w świecie Aleksa i Adama ?

Zapraszam do sięgania po Kroniki Saltamontes są nie tylko dla dzieci, młodzieży, ale także też dla nas dorosłych.
Za możliwość przeczytania książki dziękuję autorce .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz