środa, 20 lipca 2016

Laurelin Paige - Uwikłani Pokusa

Alayna Withers właśnie obroniła tytuł MBA na Uniwersytecie Nowojorskim . Jej życie to przede wszystkim praca w nocnym klubie jako barmanka ale kiedy ukończyła studia marzy jej się awans jako menadżerka . Alayna postanowiła trzymać się od mężczyzn a przede wszystkim od obsesyjnej miłości przez którą staneła przed sądem .

Postanowiła zastąpić to krótkimi przelotnymi epizodami z mężczynami . Jest pewna że nic nie jest w stanie zakłucić jej rytmu życia . Nie była w stanie przewidzieć że pewnego dnia stanie na jej drodzę piekielnie przystojny miliarder , którym będzie  Hudson Pierce nowy właściciel klubu . Hudson rozkochuje w sobie Alayne w takim stopniu że dziewczyna nie potrafi się oprzeć pożądaniu .
Czy Alayna oprze się uczuciom do Hudsona ? Czy zgodzi się na jego gre ? Czy Hudson umie okazywać uczucia ? a przede wszystkim kochać kogoś ?  Czy przeszłość tych dwojga weźnie górę ?Książka rozawala emocjonalnie i to bardzo !  Powiem wam że ledwo się trzymam po przeczytaniu tej części a przede mną jeszcze dwie !
Na początku byłam sceptyczna  pierwsze piędziesiąt stron do mnie nie przemawiało   i nie przekonywałam się do książki ale później nie spodziewałam się swojej reakcji .
Książka jest po prostu świetna i muszę przeczytać wszystkie części , trzyma w napięciu do końca , nie idzie przewidzieć co się stanie do końca . Autorka świetnie ją napisała  długo się pewnie nie będe mogła po niej pozbierać   , napewno  o niej szybko nie zapomnę .
Cieszę się że zdecydowałam się na przeczytanie tej książki  , ale nie wiem czy moje serce wytrzyma do końca nastepnych książek :)1 komentarz: