niedziela, 17 lipca 2016

Jacek Getner - Pan Przypadek i Celebryci

Jacek Getner -  pisarz , scenarzysta , dramaturg . Laureat licznych konkursów pisarskich i dramaturgicznych . Autor scenariuszy do kilkuset odcinków różnych seriali telewizyjnych i dialogów do fabularnych gier komputerowych .

" Pan Przypadek i Celbryci " to ciekawa historia opowiadająca o przygodach detektywa Jacka Przypadka. Jacek jak każdy facet ma w sobie coś z romantyka , po części jasnowidz ( wszystko potrafi przewidzieć )  musi rozwiązać trzy zagaadki , których się podjął . Pierwsza z nich dzieje się na planie serialu " Miłość i medycyna " gdzie dochodzi do morderstwa Pana Noskowskiego  . Druga z nich czyli " Zmienne stany świadomości " w starszym wieku " szołmen " jest ofiarą szantażysty który grozi mu że wyjawi on pogrążające materiały . Zaś w trzeciej zagadce w " Blondyn wieczorową porą " znana Kasiya , która jest uczestniczką w wielu reality i talent show postanawia odszukać swego zaginionego narzeczonego Mikele.


Jackowi postanawia pomóc nieoceniona Irmina  Bamber , która zna wszystkich tych których powinno się znać i są ego warci . Czy Jacek poradzi sobie z rozwiązaniem zagadek ?
Czy poradzi sobie z świadomością że po każym sukcesie ma więcej wrogów ?Więcej informacji o  Jacek Przypadek oraz twórczości Jacek Getner znajdziecie na jego blogu www.panprzypadek.blogspot.com
Ja osobiście cieszę się że miałam okazję zapoznać się z twórczością pana  Jacek Getner dzięki ‪#‎Booktour‬ który zorganizowała Kasia z  Poligon Domowy.
Książka jak dla mnie jest świetna ! dobrze napisana , trzyma w napięciu do końca  .
To na pewno nie ostatnie spotkanie z twórczością autora.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz