sobota, 23 lipca 2016

Jarosław Wilk - Pan Wilk i Tajemnice Tajemnic

Jest to druga część książki , kontynuacja opowieści o sercowych i seksualnych podbojach pana Wilka.  Które tak rozpaliły i nadal rozpalają kobiety w naszym kraju . Emocje , specyficzny humor to nie jedne cechy , które rozpaliły po raz drugi jego fanki . Książka jest bardzo dobra wywołuje tyle emocji podczas jej czytania , tyle pytań  .
Pan Wilk nie ma już tylu kobiet jak w poprzedniej części  ( ale oczywiście się w jego życiu pojawiają ) , nie korzysta już z portali randkowych  . Wilk  dostaje mocno po dupie w swoim życiu . Ale czy się podda ?   Pan Wilk wydoroślał ? nie lubi już imprezować i mieć tylu seksualnych podbojów ? Wilk postawił sobie nowy cel w życiu  : Życie .

Jest to kontyunacja książki ale jest inna od poprzedniej części . Dużo pojawia się zmian w życiu Wilka.


Pan Wilk i Tajemnice Tajemnic to niecodzienne życie czterdziestoletniego męźczyzny poszukującego miłości swojego życia .

Bardzo się cieszę że miałam okację  brać udział w Book Tour na blogu Stan Zaczytany, i dzięki temu mogłam się zapoznać z twórczością autora . Nie mogę się doczekaćtrzeciej części Pana Wilka i gdy będę mogła ją przeczytać .
Przy pierwszej części autor po woli skradał moje serce ale przy drugiej części zrobił to na dobre !
Muszę zakupić sobie te części do swojej biblioteczki bo nie wyobrażam sobie jej bez nich .
Powiem wam że nie myślałam że któraś książka sprawi że kiedykolwiek będę płakała przy jej czytaniu .  I z dumą mogę powiedzieć że w tym miesiącu zaznaczam książki które jak najbardziej mnie rozwalają emocjonalnie i książkę o Panu Wilku mogę z przyjemnością do niej dopisać ! .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz