środa, 4 października 2017

Anna Łacina - Telefony do przyjaciela

Jedna nie wyobraża sobie życia bez sportu, świetnie pływa i żegluje, druga woli szachy i komputer. Jedna flirtuje i łamie serca, druga wstydzi się swojej dysleksji.

Dwie siostry, dwa charaktery...jeden chłopak.
I nic nie jest takie, jakie wydawało się na początku.

Dlaczego Marzena nie lubi schodów? Komu śnią się syreny i co może się wydarzyć latem na jeziorze ?

Telefony do przyjaciela, jest to powieść jak dla mnie za dużo skomplikowana, ale przyciągająca swojego czytelnika. Przyznam się, że świetnie się ją czytało, jest dobrze napisana, ale niektóre skomplikowane relacje, wątki mnie przerażały, co nie znaczy, że są w powieści one na minus, wręcz przeciwnie.
Jest to zdecydowanie powieść, emocjonująca, wciągająca, tajemnicza! O tak i to w dużym stopniu tajemnicza.

Jest to moja druga przygoda z twórczością Pani Anny Łaciny, przyznam się wam, że z każdą powieścią coraz bardziej autorka mnie zaskakuje, na plus oczywiście. Mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję, by przeczytać, powieść autorki. 

Z przyjemnością polecam wam powieść Telefony do przyjaciela. Dlaczego ? 
Dlatego że, jest to świetna powieść, przy której spędzisz miły jesienny wieczór, dlatego że, jest to kolejna świetna powieść polskiego autora, która przyciąga swojego czytelnika, a także pozwala „ wejść” mu do powieści i przeżywać wszystko to co główni bohaterowie. Dlaczego? Ponieważ, warto sięgnąć po polskie powieści, warto odskoczyć od takiej swojej skoczni czytelniczej i przeczytać coś nowego, innego.

Dlatego z przyjemnością wam ją polecam oraz zachęcam, by częściej właśnie czytać polskich autorów/ autorki. Bo my, też mamy świetne książki, powieści, nie tylko autorzy za granicą umią pisać coś dobrego.

Za możliwość przeczytania dziękuję autorce oraz wydawnictwu Nasza Księgarnia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz