piątek, 15 września 2017

Alina Białowąs - Obudź się, Karolino

Obudź się, Karolino! 

Poukładaj swoje życie, a nie książki!Karolina, choć jest uroczą i inteligentną młodą osobą, nie potrafi uporać się z własnymi, wyolbyrzmianymi przez lata kompleksami. Nad losem dziewczyny, jak fatum, wisi przekonanie, że wszelkie niepowodzenia w miłości spowodowane są mankamentem urody, jakim według niej są piegi.

Żyje w przeświadczeniu, że żaden normalny mężczyzna nie zwróci uwagi na kogoś takiego jak ona. Gdy w bibliotece, gdzie pracuje, pojawia się niezwykle przystojny Filip, Karolina wierzy, że urzeczywistnią się jej skryte marzenia. Kilka banalnych uprzejmych gestów wystarcza, by nabrała przekonania, że na jej drodze stanął ktoś naprawdę wyjątkowy, z kim będzie szczęśliwa do końca życia.
Choć nad związkiem zbierają się czarne chmury, Karolina, ślepo wpatrzona w swego ukochanego, nie dostrzega cieni rzucanych na idealny obraz Filipa. Tak bardzo pragnie zapełnić pustkę w swoim serce, że przystaje na coraz to nowe kompromisy i upokorzenia, biorąc winę na siebie i tłumacząc się brakiem swojego doświadczenia.
Dokąd to ją zaprowadzi?to wszystko w imię miłości...Obudź się, Karolino jest to powieść bardzo wciągająca, ciekawa, tajemnicza. 

Opowiada o losach Karoliny i o jej pragnieniu miłości mimo kompleksu co później okaże się jej atutem. 

Jest to bardzo dobra wciągająca powieść, autorka zadbała o każdy szczegół, który przyciąga oko swojego czytelnika. 

Przyznam się szczerze, że jest to moja pierwsza przygoda z twórczością autorki, która myślę, że bardzo ciekawie mnie zachęciła do sięgnięcia po dalsze losy. 

Powieść Obudź się, Karolino jest to pierwsza część o losach Karoliny, w której nie zabraknie emocjonujących wydarzeń.
Dlatego z przyjemnością zachęcam was po sięgnięcie po serie o Karolinie. Już nie długo z pewnością ukaże się kolejna recenzja o dalszych losach rudowłosej Karoliny.Za możliwość przeczytania książki dziękuję autorce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz