sobota, 16 września 2017

Anna Łacina - Niebo nad pustynią

Młodzi ludzie i egipski raj: wczasy all inclusive. Idylla? Nie całkiem. Każde z nich bowiem przywiozło taki bagaż, że i dorosłemu trudno byłoby się z nim uporać. Anastazja skrywa rany, nie tylko na nadgarstkach. Klara nie zdejmuje czarnych ubrań nawet na plaży.

Jednemu z bohaterów rzeczywistość myli się z grami, za to drugi wydaje się niepokojąco idealny.
Spotkanie tej czwórki może oznaczać początek zmian w życiu każdego z nich. Albo większe kłopoty...Jak potoczą się losy tej czwórki ? 
Powieść należy do bardzo ciekawych, interesujących. 
Anna Łacina pokazuje swoje dobre pióro, zadbała w powieści o każdy najmniejszy szczegół.

Powieść autorki trzyma w napięciu swojego czytelnika do ostatniej strony. Przyznam się szczerze, że jest to moja pierwsze spotkanie z twórczością Anny Łaciny, a także że to spotkanie wyszło bardzo dobrze. Bardzo się cieszę, że mogłam po raz kolejny poznać twórczość polskich autorów. 

Losy bohaterów powieści nie należą do łatwych, prostych skrywają pewne tajemnice, które czytelnik z każdą stroną chce coraz bardziej odkryć.


Powieść Niebo nad pustynią nie tylko zaciekawia i daje się zainteresować swojego czytelnika, pochłania go, pozwala wejść w swój świat, w którym czytelnik ma wrażenie jak by, był tam z głównymi bohaterami. Dlatego z przyjemnością wam polecam powieść Anny Łaciny Niebo nad pustynią. Na pewno nie pożałujecie swojego wyboru, że sięgnęliście po  książkę.


Za możliwość przeczytania książki dziękuję autorce oraz wydawnictwu Nasza Księgarnia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz