piątek, 15 września 2017

Agata Przybyłek, Natalia Sońska - Przyjaciółki

Dwa stojące na granicy rozpadu związki 

I dwie różne historie. Podczas gdy jedni muszą

walczyć o miłość, inni niszczą ją

na własne życzenie...Ania i Miłka znają się od czasu studiów.
Dzięki służbowemu wyjazdowi Miłka wreszcie może odetchnąć o zwykłej, szarej codzienności. I od związku, w którym jest szczęśliwa... przynajmniej tak jej się wydaje. Kiedy spotyka na swojej drodze innego mężczyznę, zaczyna wątpić, czy to, co miała do tej pory, rzeczywiście było spełnieniem jej marzeń.
Czy będzie mogła liczyć na wsparcie i dobrą radę przyjaciółki?

W życiu Ani wszystko zaczyna się komplikować. Z powodu dramatycznych wydarzeń z udziałem jej męża oboje oddalają się od siebie, a Ania nie ma już sił, by walczyć o rodzinę. Bez ukochanego nie potrafi jednak cieszyć się każdym dniem.
Wzruszająca książka o pragnieniu szczęścia i o przyjaźni, która przetrwa każdy sztorm i każdą burzę.Jest to powieść bardzo wzruszająca, ciekawa, tajemnicza, emocjonująca.

W tej powieści główne bohaterki balansują między granicami podejmowania decyzji. 

Przyjaciółki opowiadają o przyjaźni dwóch osób, u których czasami się wszystko sypie, ale czy obydwie dziewczyny dadzą radę ? I czy ich przyjaźń przetrwa ? 
Pierwszy raz czytam tak znakomity duet autorski, Agata Przybyłek oraz Natalia Sońska pokazały swoje bardzo dobre pióro, które umią wykorzystać w duecie. 
Bardzo się cieszę, że miałam okazję przeczytać  powieść i czekam na jeszcze takie duety jak właśnie ten.

A ty sięgniesz po powieść Przyjaciółki ?
Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Poznańskie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz